Panadol (500mg) (1)

0
+0 -0

Gamintojas: GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd
Veiklioji medžiaga: Paracetamolis
Stiprumas: 500mg

Panadol yra apvalios, baltos šnypščiosios tabletės nuožulniais kraštais.

Pakuotėje yra 12 tablečių.

Panadol malšina galvos (įskaitant migreninį), nugaros, dantų, reumatinį, raumenų ir menstruacinį skausmą, lengvina diskomfortą peršalus, sergant gripu ar kai skauda gerklę, bei mažina temperatūrą.

Panadol yra paracetamolio – analgetiko (malšinančio skausmą) ir antipiretiko (mažinančio karščiavimą). Panadol nedirgina skrandžio.

Panadol (500mg) (1). Vartojimas

Panadol visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Dozavimas

Suaugusiems žmonėms. Gerti po 1–2 tabletes, ištirpintas stiklinėje vandens, kas 4 valandas (pagal poreikį). Vaisto negalima vartoti dažniau kaip kas 4 valandas ar daugiau kaip 8 tablečių per 24 valandas.Vaikams (nuo 6 iki 12 metų). Stiklinėje vandens ištirpinti ½–1 tabletę ir duoti išgerti kas 4 valandas (pagal poreikį). Negalima duoti daugiau kaip 4 tablečių per 24 valandas. Nepasitarus su gydytoju, vaikui negalima vaisto vartoti ilgiau kaip 3 dienas. Jaunesniems kaip 6 metų vaikams šio medikamento gerti negalima, nebent nurodytų gydytojas.

Jei simptomai nepraeina, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.Negalima viršyti nurodytos dozės.Pavartojus per didelę Panadol dozę

Perdozavus paracetamolio, gali būti pažeistos kepenys. Jei išgėrėte didesnę nei rekomenduojamą dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, net jei jaučiatės gerai.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *