PANTOPRAZOLE-MEPHA (20mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Mepha Baltic Ltd.
Veiklioji medžiaga: Pantoprazolas
Stiprumas: 20mg

PANTOPRAZOLE-MEPHA yra selektyvusis „protonų siurblio inhibitorius”, vaistas, mažinantis Jūsų skrandyje gaminamos rūgšties kiekį. Jis yra naudojamas su rūgštimi susijusioms skrandžio ir žarnyno ligoms gydyti.

PANTOPRAZOLE-MEPHA yra vartojamas

Suaugusiems žmonėms bei 12 metų ir vyresniems paaugliams:

su gastroezofaginio refliukso liga, kurią sukelia rūgšties refliuksas iš skrandžio, susijusiems simptomams (pvz., rėmeniui, rūgšties atpylimui, skausmui ryjant) gydyti.

ilgalaikiam refliuksinio ezofagito (stemplės uždegimo, kurį lydi skrandžio rūgšties atpylimas) gydymui ir jo atkryčio profilaktikai.

Suaugusiems žmonėms:

skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opų, kurias sukelia neselektyvieji nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo (NVNU, pvz., ibuprofenas), profilaktikai pacientams, kuriems padidėjusi opų atsiradimo rizika, nes reikalingas ilgalaikis gydymas NVNU.

PANTOPRAZOLE-MEPHA (20mg). Vartojimas

PANTOPRAZOLE-MEPHA visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Kada ir kaip vartoti PANTOPRAZOLE-MEPHA?

Tablečių negalima kramtyti arba smulkinti, jas reikia nuryti sveikas, užgeriant vandeniu, likus 1valandai iki valgio.Jei gydytojas nenurodė kitaip, įprastinė dozė yra:Suaugusiems žmonėms, 12 metų ir vyresniems paaugliams.Su gastroezofaginio refliukso liga susijusių simptomų (pvz., rėmens, rūgšties atpylimo, skausmo ryjant) gydymas

Įprastinė dozė yra viena tabletė per parą. Vartojant šią dozę ligos simptomai paprastai išnyksta 2(4 savaičių bėgyje, kartais po 4 savaičių. Kiek laiko šio vaisto reikės vartoti, pasakys gydytojas. Po to, bet kokį pasikartojantį simptomą galima kontroliuoti pagal poreikį, geriant vieną tabletę per parą.Ilgalaikis refliuksinio ezofagito gydymas bei jo atsinaujinimo profilaktika

Įprastinė dozė yra viena tabletė per parą. Jeigu liga atsinaujina, gydytojas gali skirti dvigubą vaisto dozę. Tokiu atveju galite vartoti PANTOPRAZOLE-MEPHA 40 mg tabletes vieną kartą per parą. Po išgijimo dozę galite sumažinti ir vėl vartoti po vieną 20 mg tabletę vieną kartą per parą.Suaugusiems:

Dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opos profilaktika, jei reikia nuolat vartoti NVNU

Įprastinė dozė yra viena tabletė per parą.Specialios pacientų grupės:jeigu sergate sunkiomis kepenų ligomis, reikia gerti ne daugiau kaip vieną 20 mg tabletę per parą.

jaunesniems nei 12 metų vaikams šių tablečių vartoti nerekomenduojama.Pavartojus per didelę PANTOPRAZOLE-MEPHA dozę

Praneškite gydytojui arba vaistininkui. Specifinių perdozavimo simptomų nėra.Pamiršus pavartoti PANTOPRAZOLE-MEPHA

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Kitą įprastą dozę išgerkite įprastu laiku.Nustojus vartoti PANTOPRAZOLE-MEPHA

Nenustokite vartoję šių tablečių staiga, nepasitarę apie tai su savo gydytoju arba vaistininku.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *