Panzilan [Panlan]

0
+0 -0

Gamintojas: G.L. Pharma GmbH
Veiklioji medžiaga: Pantoprazolas
Stiprumas: 20mg

Panzilan sudėyje yra veikliosios medžiagos pantoprazolo, kuri blokuoja skrandžio rūgštį gaminantį „siurblį“. Dėl to jūsų skrandyje sumažėja rūgšties kiekis.

Panzilan vartojamas trumpalaikiam gastroezofaginio refliukso simptomų (pvz., rėmens, rūgščių atpylimo) suaugusiems pacientams gydymui.

Refliuksas yra rūgščių iš skrandžio atgalinis patekimas į stemplę, kurioje gali prasidėti uždegimas ir sukelti skausmą. Dėl to gali atsirasti tokių simptomų, kaip skausmingas deginimo pojūtis krūtinėje kylantis iki ryklės (rėmuo) ir rūgštus skonis burnoje (rūgšties atpylimas).

Jūs galite pajusti rūgštaus atpylimo ir rėmens simptomų susilpnėjimą pavartojus Panzilan vos vieną dieną, bet šis vaistas nesukelia palengvėjimo nedelsiant. Kad simptomai pranyktų gali reikėti tabletes vartoti 2-3 dienas iš eilės.

Panzilan [Panlan]. Vartojimas

Panzilan visada vartokite tiksliai, kaip nurodyta šiame lapelyje. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gerkite po vieną tabletę per parą. Neviršykite rekomenduojamos 20 mg pantoprazolo dozės per parą.

Vaistą reikia gerti 2 ( 3 dienas iš eilės. Nutraukite Panzilan vartojimą, kai visai pranyks ligos simptomai. Rūgščių atsirūgimo ir rėmens simptomai gali susilpnėti po vienos dienos Panzilan vartojimo, bet simptomų palengvėjimo vartojant šį vaistą nedelsiant nebūna.

Jei po dviejų savaičių nepertraukiamo vartojimo simptomai nesusilpnėja, pasitarkite su gydytoju. Nepasitarus su gydytoju vartoti Panzilan ilgiau kaip 4 savaites negalima.

Panzilan tabletes reikia gerti prieš valgį, tuo pačiu paros laiku. Jas reikia nuryti užsigeriant nedideliu vandens kiekiu. Tablečių negalima kramtyti arba laužyti.

Vaikai ir paaugliai

Jaunesniems kaip 18 metų vaikams Panzilan vartoti negalima.

Pavartojus per didelę Panzilan dozę

Praneškite apie tai nedelsiant gydytojui arba vaistininkui. Jei įmanoma, pasiimkite su savimi vaistus arba šį lapelį. Perdozavimo požymiai nežinomi.

Pamiršus pavartoti Panzilan

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Vartokite vaistą nustatyta doze toliau.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *