Panzytrat

0
+0 -0

Gamintojas: Abbott GmbH & Co KG
Veiklioji medžiaga: Lipazė, Amilazė, Proteazė

Panzytrat priklauso vadinamųjų kasos fermentinių preparatų grupei. Kasos fermentai yra virškinimą gerinantys fermentai kasoje. Šie fermentai yra lipazė, amilazė ir proteazė. Lipazės fermentas suskaido maisto riebalus, amilazė skaldo krakmolą, o proteazė – baltymus.

Kiekviena Panzytrat kapsulė susideda iš daugelio mažų tablečių. Šios tabletės yra padengtos specialiu dangalu, suteikiančiu fermentams galimybę išsiskirti į organizmą reikiamoje vietoje. Tai pagerina fermentų aktyvumą.

Pakuotės:

Panzytrat preparatas yra tiekiamas 20 ir 100 kapsulių buteliukuose.

Vaisto forma:

Panzytrat yra pailga kapsulė su rudu gaubteliu ir skaidriu pagrindu. Kapsulėje yra baltai pilkšvų skrandyje neirių mikrotablečių.

Nuo ko Panzytrat yra vartojamas?

Panzytrat preparatą galima vartoti, jei kasa nepakankamai gamina virškinimo fermentų dėl:

  • cistinės fibrozės (mukoviscidozės)
  • ilgalaikio kasos uždegimo
  • kasos ar skrandžio pašalinimo
  • kasos ir (ar) tulžies pūslės latakų užsikimšimo, pavyzdžiui, dėl auglio

Panzytrat. Vartojimas

Panzytrat visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją. Dozė priklauso nuo Jūsų sutrikimo sunkumo. Gydytojas taip pat atsižvelgs į Jūsų valgymo įpročius (porcijų dydį ir maisto pobūdį).

Įprastinė Panzytrat dozė yra:

kūdikiams ir vaikams:

500 - 4 000 lipazės vienetų vienam riebalų gramui arba 500 - 2 500 lipazės vienetų kūno svorio kilogramui vieno valgio metu. Tai apytikriai atitinka 2 - 4 kapsules per dieną.

suaugusiems:

iki 6 kapsulių per dieną.

Pacientams, sergantiems cistine fibroze, bendra dienos dozė neturi viršyti 15 000 lipazės vienetų vienam kūno svorio kilogramui (2 000 lipazės vienetų dietos riebalų gramui).

Gerkite Panzytrat keletą kartų per dieną valgio metu, gausiai užsigerdami (pvz., vandeniu ar vaisių sultimis). Kapsulių nekramtykite.

Kapsules galima atidaryti, kad būtų lengviau vaistą sugirdyti vaikams. Kapsulių turinio kramtyti negalima. Preparatą reikia vartoti užsigeriant nešarminiu skysčiu (pvz., vandeniu ar apelsinų sultimis), kad fermentai geriau veiktų.

Išgėrus daugiau negu reikia Panzytrat:

Jei netyčia išgėrėte didesnę dozę, nei rekomenduojama, kaip galima greičiau praneškite gydytojui.

Pamiršus išgerti Panzytrat:

Pamiršus išgerti Panzytrat, vaisto dozę dar galima išgerti per pusvalandį po valgio. Greitai pastebėsite pamiršę išgerti Panzytrat, nes be šių fermentų patirsite skrandžio diskomfortą.

Pokyčiai nutraukus Panzytrat gydymą:

Staigiai nutraukus gydymą Panzytrat preparatu, simptomai vėl pasireikš. Patys gydymo nenutraukite. Iškilus sunkumų, kurie gali paveikti Jūsų gydymą, kreipkitės į gydytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *