PHARMATEX (54mg/4,5g)

0
+0 -0

Gamintojas: INNOTHERA CHOUZY
Veiklioji medžiaga: Benzalkonio chloridas
Stiprumas: 54mg/4,5g

PHARMATEX yra lokalaus poveikio kontraceptikas. Vaistas labai sumažina pastojimo tikimybę, tačiau visiškai nuo jo gali ir neapsaugoti.Veiksmingumas priklauso nuo to, ar taisyklingai vaisto vartojama.

Šis kontracepcijos būdas tinka visoms vaisingo amžiaus moterims, ypač toms, kurios laikinai ar apskritai negali vartoti geriamųjų kontraceptikų ar nešioti spiralės, po gimdymo, maitinant krūtimi, prieš menopauzę, kai reikia trumpalaikės papildomos kontracepcijos (pavyzdžiui, kai pamirštama ar pavėluojama išgerti geriamųjų kontraceptikų; tokiu atveju PHARMATEX reikia kartu vartoti iki ciklo pabaigos). Be to, PHARMATEX galima vartoti papildomai, naudojant lokalias barjerines kontracepcijos priemones (diafragmą) ar spiralę (ypač tais atvejais, kai gydomasi vaistais nuo uždegimo).

PHARMATEX (54mg/4,5g). Vartojimas

PHARMATEX makšties kremas skirtas vaisingo amžiaus moterims, pageidaujančioms lokaliosios kontracepcijos.

Vienadozėje talpyklėje esančią kremo dozę reikia vartoti į makštį prieš kiekvieną lytinį aktą, nepriklausomai nuo menstruacijų ciklo dienos.

Reikia nulaužti dangtelį ir, atsigulus ant nugaros, kiek galima giliau įkišti kaniulės antgalį į makštį. Po to kaniulę reikia paspausti ir visą joje esantį kremą išspausti į makštį.

Kontracepcinis poveikis prasideda tuoj pat ir trunka mažiausiai 10 valandų.

Prieš pakartotinį lytinį aktą aplikatoriumi reikia į makštį įkišti kitą kremo dozę.

Po lytinio akto švariu vandeniu galima apsiplauti tik išorinius lyties organus.

Vaikai ir paaugliai

Vaistinis preparatas neskirtas vartoti vaikams ir paaugliams.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *