PHARMATEX (60mg)

0
+0 -0

Gamintojas: INNOTHERA CHOUZY
Veiklioji medžiaga: Benzalkonio chloridas
Stiprumas: 60mg

PHARMATEX yra lokalaus poveikio kontraceptikas. Vaistas labai sumažina pastojimo tikimybę, tačiau visiškai nuo jo gali ir neapsaugoti. Veiksmingumas priklauso nuo to, ar taisyklingai vaisto vartojama.

Šis kontracepcijos būdas tinka visoms vaisingo amžiaus moterims, ypač toms, kurios laikinai ar apskritai negali vartoti geriamųjų kontraceptikų ar nešioti spiralės, po gimdymo, maitinant krūtimi, prieš menopauzę, kai reikia trumpalaikės papildomos kontracepcijos (pavyzdžiui, kai pamirštama ar pavėluojama išgerti geriamųjų kontraceptikų; tokiu atveju PHARMATEX reikia kartu vartoti iki ciklo pabaigos). Be to, PHARMATEX galima vartoti papildomai, naudojant lokalias barjerines kontracepcijos priemones (diafragmą) ar spiralę (ypač tais atvejais, kai gydomasi vaistais nuo uždegimo).

PHARMATEX (60mg). Vartojimas

Išimti tamponą iš lizdinės plokštelės. Padėti vidurinįjį pirštą centre, ant tampono plokščiojo paviršiaus. Kita ranka praskirti lytines lūpas ir tamponą įkišti kiek galima giliau į makštį, kad jis liestųsi prie gimdos kaklelio. Apsauga užtikrinama ir tuo atveju, jei tampono kišimo į makštį metu tam tikra preparato dalis į ją nepatenka. Įkišus tamponą, poveikis prasideda tuoj pat ir trunka mažiausiai 24 valandas. Kito tampono šiuo laikotarpiu naudoti nebūtina, net ir kartojant lytinį aktą. Po panaudojimo tamponą reikia ištraukti. Jei jį ištraukti sunku, reikia atsitūpti (tokiu būdu makšties ilgis sutrumpėja) ir smiliumi bei viduriniuoju pirštu (kaip su pincetu) jį ištraukti. Tamponą reikia ištraukti arba praėjus 24 valandoms po jo įkišimo, arba praėjus vienai valandai po paskutinio lytinio akto.

Tuoj po lytinio akto galima apsiplauti tik iš išorės ir tik vandeniu.

Anksčiau nei po 2 valandų makšties plauti negalima, nes net paprastas vanduo preparatą gali nuplauti.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *