Phosphosorb

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Kalcio acetatas, bevandenis
Stiprumas: 660mg

Phosphosorb 660 mg priklauso fosfatus surišančių medžiagų grupei, jis mažina organizmo gebėjimą pasisavinti esančius maiste fosfatus.

Phosphosorb 660 mg vartojama mažinti per daug padidėjusią fosfatų koncentraciją lėtiniu inkstų nepakankamumu sergančių pacientų kraujo serume.

Phosphosorb. Vartojimas

Nėštumas ir žindymo laikotarpisPrieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.Reikiamų duomenų apie Phosphosorb 660 mg tablečių vartojimą nėštumo metu nėra.

Nėštumo laikotarpiu Phosphosorb 660 mg tablečių reikia vartoti atsargiai.

Gydytojas nėščiai moteriai gali skirti Phosphosorb 660 mg tik apsvarstęs naudos ir galimos žalos santykį. Jei nėščiai moteriai paskiriama vartoti Phosphosorb 660 mg, preparato vartojimo laikotarpiu moters kraujyje gydytojas turi sekti kalcio koncentraciją.

Ar bevandenio kalcio acetato patenka į moters pieną, nežinoma. Jei kūdikis maitinamas krūtimi, Phosphosorb 660 mg vartoti nerekomenduojama.Vairavimas ir mechanizmų valdymasPavartojus Phosphosorb 660 mg, poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nepasireiškia.Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Phosphosorb 660 mg medžiagasPhosphosorb 660 mg sudėtyje yra sacharozės (tam tikros rūšies cukraus). Jei Jūs netoleruojate tam tikros rūšies cukraus, prieš pradėdami vartoti Phosphosorb 660 mg, pasitarkite su gydytoju.

3. KAIP VARTOTI PHOSPHOSORB 660 mgPhosphosorb 660 mg visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Siekiant, kad fosfatų surišimas būtų didžiausias, tablečių reikia vartoti tik kartu su maistu. Geriausia nuryti visą tabletę, užsigeriant nedideliu kiekiu vandens. Tabletės kramtyti negalima. Jei dėl tabletės dydžio ją nuryti sunku, tabletę reikia prieš pat vartojimą per dalijimo vagelę perlaužti ir abi puses vieną po kitos nuryti.Dozavimas ir gydymo trukmėSuaugę ir senyvi pacientai

Pradžioje reikia gerti po 2 tabletes tris kartus per parą.

Dozę galima pamažu didinti. Daugeliui pacientų reikia vartoti po 3 – 4 tabletes tris kartus per parą.Dozės didinimas arba mažinimas, priklauso nuo to, kiek fosfatų yra Jūsų maiste. Jei esate dializuojamas, dozė nustatoma atsižvelgiant į fosfatų kiekį, išsiskiriantį dializės metu.Vaikai (jaunesni kaip 18 metų)

Apie Phosphosorb 660 mg vartojimą pakankamos informacijos nėra, todėl tokio amžiaus pacientams medikamento vartoti nerekomenduojama.Pavartojus per didelę Phosphosorb 660 mg dozęPavartoję per didelę Phosphosorb 660 mg dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Perdozavus Phosphosorb 660 mg, kraujyje gali per daug padidėti kalcio koncentracija. Perdozavimo simptomai yra išvardyti 4 skyriuje.Pamiršus pavartoti Phosphosorb 660 mgJei dozę pamirštama išgerti, ją reikia praleisti ir išgerti tik atėjus laikui gerti kitą dozę. Vietoje pamirštos Phosphosorb 660 mg dozės dvigubos dozės gerti negalima.Nustojus vartoti Phosphosorb 660 mgPhosphosorb 660 mg visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jei staiga nutraukėte preparato vartojimą, nors dar turėtumėte jo vartoti, jūsų kraujyje gali labai padidėti fosfatų koncentracija. Gali pasireikšti sunkus sutrikimas, pvz., kaulų pažeidimas ir kraujagyslių kalcifikacija.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistini

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *