Phoxilium

0
+0 -0

Gamintojas: Gambro Dasco S.p.A. Sondalo Plant
Veiklioji medžiaga: Natrio chloridas, Natrio-vandenilio karbonatas, Kalio chloridas, Dinatrio fosfatas dihidratas, Magnio chloridas heksahidratas

Phoxilium vartojamas ligoninėse intensyvių gydymų metu, norint atstatyti kraujo cheminį disbalansą, kurį sukelia inkstų nepakankamumas.

Gydymas, kurio metu taikoma nuolatinė inkstų pakaitinė terapija, skiriamas, norint iš kraujo pašalinti medžiagų apykaitos atliekas, kai neveikia inkstai.

Phoxilium tirpalas dažniausiai vartojamas gydant kritinius pacientus, sergančius ūminiu inkstų nepakankamumu, kurių:

• normali kalio koncentracija kraujyje

• normali arba maža fosfato koncentracija kraujyje.

Phoxilium. Vartojimas

Phoxilium yra preparatas, kuris vartojamas ligoninėse, ir jį skiria tik medicinos specialistai. Vartojamas Phoxilium tūris ir taip pat dozė priklausys nuo būklės. Tūrio dozę nustatys už gydymą atsakingas gydytojas.

Phoxilium gali būti vartojamas tiesiogiai į kraujotaką (vartojama į veną) arba atliekant hemodializę, kurios metu tirpalas teka vienoje dializės membranos pusėje, o kraujas – kitoje pusėje.

Vartojimo instrukcijų žr. skyriuje „Žemiau pateikta informacija skirta tik sveikatos priežiūros specialistams“.Jei buvo skirta Phoxilium daugiau nei turėjo būtiPhoxilium yra preparatas, kuris vartojamas ligoninėse ir jį skiria tik medicinos specialistai, o vartojimo metu bus atidžiai stebimas skysčių balansas ir kraujo cheminė sudėtis.

Todėl mažai tikėtina, kad bus skirta Phoxilium daugiau nei tūrėtų būti.

Retais atvejais, kai įvyksta perdozavimas, gydytojas imsis būtinų neutralizavimo priemonių ir sureguliuos dozę.

Perdozavus gali atsirasti skysčių perteklius, jei sergate inkstų nepakankamumu, ir dėl to gali atsirasti sunkių pasekmių, tokių kaip stazinis širdies nepakankamumas arba kraujo cheminės sudėties sutrikimas.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio preparato vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *