Picoprep

0
+0 -0

Gamintojas: Pharmaserve Ltd
Veiklioji medžiaga: Natrio pikosulfatas, Magnio oksidas, lengvasis, Citrinų rūgštis, bevandenė

Picoprep yra milteliai, kuriuose yra natrio pikosulfato – laisvinamosios medžiagos, skatinančios žarnyno veiklą. Picoprep sudėtyje taip pat yra magnio citrato – kito tipo laisvinamosios medžiagos, kuri žarnyne sulaiko skysčius ir turi valomąjį poveikį.

Picoprep vartojamas žarnynui išvalyti prieš rentgeno tyrimą, endoskopiją arba operaciją.

Picoprep. Vartojimas

Picoprep visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Picoprep miltelius reikia ištirpinti stiklinėje šalto vandens (apie 150 ml). Maišykite 2–3 minutes ir išgerkite tirpalą. Kartais Picoprep tirpdamas įkaista. Jei taip atsitiko, prieš gerdami palaukite, kol tirpalas pakankamai atvės.

Suaugusieji (tarp jų ir vyresnio amžiaus) ir 9 metų amžiaus bei vyresni vaikai

Įprasta dozė yra vienas paketėlis ryte ir vienas paketėlis po pietų procedūros atlikimo dieną. Pirmąjį paketėlį išgerkite iki 8 valandų ryto, o antrąjį paketėlį – po 6–8 valandų.

Vaikai

1–2 metų amžiaus: ¼ paketėlio ryte, ¼ paketėlio po pietų.

2–4 metų amžiaus: ½ paketėlio ryte, ½ paketėlio po pietų.

4–9 metų amžiaus: 1 paketėlis ryte, ½ paketėlio po pietų.

9 metų ir vyresni: vartoti suaugusiųjų dozę.

Jūs turite būti pasiruošę, nes laisvų vidurių judesiai, išgėrus Picoprep dozę, gali prasidėti bet kuriuo metu. Pasirūpinkite, kad suvartoję vaisto dozę turėtumėte galimybę naudotis tualetu, kol tęsis preparato poveikis.

Kad būtų atkurtas kūno skysčių kiekis, prarastas vartojant Picoprep, svarbu gerti daug įprastų gėrimų, kol baigsis žarnyno judesiai. Paprastai, kol tęsiasi Picoprep veikimas, Jums reikėtų kas valandą išgerti po stiklinę vandens (apie 250 ml) arba kokio nors kito įprasto gėrimo.

Ligoninėje atliekamos procedūros sėkmė priklauso nuo to, ar žarnynas buvo išvalytas tinkamai. Jei žarnynas buvo nepakankamai gerai išvalytas, procedūrą gali tekti pakartoti. Jūs turite būtinai laikytis gydytojo nurodymų dėl mitybos.

Pavartojus per didelę Picoprep dozę

Pavartojus per didelę Picoprep dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba važiuokite į artimiausią greitosios pagalbos ligoninę.

Pamiršus pavartoti Picoprep

Pasitarkite su gydytoju, slaugytoju arba vaistininku.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *