Picozone

0
+0 -0

Gamintojas: Haupt Pharma Munster GmbH
Veiklioji medžiaga: Letrozolas
Stiprumas: 2,5mg
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Picozone yra aromatazės inhibitorius. Tai reiškia, kad jis slopina tam tikrus organizmo fermentus, vadinamus aromatazėmis. Šie fermentai veikia tam tikrų moteriškųjų lytinių hormonų (estrogeno) susidarymą organizme. Slopindamas minėtus fermentus, Letrozolas mažina estrogenų kiekį organizme ir yra skirtas krūties vėžio, kurio augimas priklauso nuo moteriškųjų lytinių hormonų (estrogenų), gydymui.

Kam Picozone vartojamas

Pagalbiniam (adjuvantiniam) pirminio krūties vėžio, gydymui moterims, kurioms menstruaciniai ciklai yra pasibaigę (pomenopauziniu periodu).

Tęstiniam pagalbiniam (adjuvantiniam) nuo hormonų priklausomo pirminio krūties vėžio gydymui pomenopauziniu periodu moterims, kurioms prieš tai 5 metus taikytas įprastinis pagalbinis (adjuvantinis) gydymas kitu vaistu – tamoksifenu.

Pirmaeiliam progresavusio nuo hormonų priklausomo krūties vėžio gydymas moterims pomenopauziniu periodu.

Progresavusio krūties vėžio gydymas po natūralios arba dirbtiniu būdu sukeltos menopauzės moterims, kurios anksčiau buvo gydytos antiestrogenais, tuo atveju, jeigu vėžys atsinaujino arba progresuoja.

Krūties vėžio, kurio augimas nuo moteriškųjų lytinių hormonų (estrogenų) nepriklauso, gydymo šiuo vaistiniu preparatu veiksmingumas neįrodytas.

Picozone. Vartojimas

Picozone visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Įprastinė Picozone dozė yra viena tabletė per parą. Tabletę reikia nuryti užgeriant stikline vandens ar kito skysčio.Vartokite Picozone kasdien, tol, kol nurodo gydytojas. Vaistą gali tekti vartoti kelis mėnesius ar net kelis metus.Pavartojus per didelę Picozone dozęNedelsiant kreipkitės į gydytoją ar ligoninę. Parodykite tablečių pakuotę. Gauta pavienių pranešimų apie perdozavimą. Specifinio priešnuodžio nėra. Taigi, taikomas simptominis gydymas.Pamiršus pavartoti PicozonePraleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Toliau vartokite vaistą įprasta tvarka.Nustojus vartoti PicozoneNenutraukite gydymo, prieš tai nepasitarę su gydytoju, nes gydymas Picozone yra ilgalaikis. Jei

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoju.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *