Pioglitazone Torrent (15mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Heumann Pharma GmbH & Co. Generica KG
Veiklioji medžiaga: Pioglitazonas
Stiprumas: 15mg

Pioglitazone Torrent sudėtyje yra pioglitazono. Tai yra vaistas nuo diabeto, vartojamas II tipo (nuo insulino nepriklausomam) cukriniam diabetui gydyti. Šio tipo diabetu paprastai suserga suaugę žmonės.

Sergantiesiems II tipo diabetu Pioglitazone Torrent padeda mažinti gliukozės kiekį kraujyje, skatindamas organizmą geriau panaudoti jo gaminamą insuliną. Pradėjus jį vartoti, po 3–6 mėnesių Jūsų gydytojas patikrins, ar Pioglitazone Torrent veikia.

Galima gydytis vien Pioglitazone Torrent arba jį vartoti kartu su kitais geriamaisiais medikamentais nuo cukrinio diabeto, t. y. metforminu ir (arba) sulfonilkarbamido dariniu.

Pioglitazone Torrent galima vartoti ir kartu su insulinu.

Pioglitazone Torrent (15mg). Vartojimas

Reikia vartoti po vieną 15 mg, 30 mg arba 45 mg pioglitazono tabletę kartą per parą. Prireikus gydytojas gali liepti vartoti kitokią dozę. Jeigu Jums atrodo, kad Pioglitazone Torrent veikia per silpnai, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu Pioglitazone Torrent reikės vartoti kartu su kitais vaistais nuo cukrinio diabeto (pvz., insulinu, chlorpropamidu, glibenklamidu, gliklazidu, tolbutamidu), gydytojas nurodys, ar reikia mažinti vartojamų preparatų dozę.Gydymo Pioglitazone Torrent metu gydytojas lieps reguliariais intervalais atlikinėti kraujo tyrimus. Atsižvelgęs į jų rezultatus, jis nustatys, ar normali Jūsų kepenų veikla.Jeigu Jūs laikotės diabetikų dietos, jos reikia laikytis ir vartojant Pioglitazone Torrent.Reguliariai sekite savo kūno svorį. Jeigu jis padidėja, pasakykite gydytojui.Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Ką daryti pavartojus per didelę Pioglitazone Torrent dozę?

Jei atsitiktinai išgersite per daug tablečių arba jeigu jų išgers kitas žmogus arba vaikas, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją ar vaistininką. Cukraus kiekis Jūsų kraujyje gali nukristi žemiau normos ribos ir jis gali būti padidintas vartojant cukraus. Jums rekomenduojama su savimi nešiotis šiek tiek cukraus gabaliukų, saldainių, sausainių arba saldžių vaisių sulčių.Pamiršus pavartoti Pioglitazone Torrent

Stenkitės Pioglitazone Torrent kasdien vartoti taip, kaip gydytojo skirta. Praleidę dozę, kitą dozę vartokite kaip įprasta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.Nustojus vartoti Pioglitazone Torrent

Tam kad tinkamai veiktų, Pioglitazone Torrent reikia vartoti kasdien. Jeigu nustosite vartoti Pioglitazone Torrent, Jūsų cukraus kiekis kraujyje gali padidėti. Prieš nutraukiant šį gydymą pasikalbėkite su savo gydytoju.Jei kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *