Piracetam-EGIS (800mg)

+7
+7 -0

Gamintojas: EGIS Pharmaceuticals PLC
Veiklioji medžiaga: Piracetamas
Stiprumas: 800mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Piracetam-EGIS yra skiriamas šiais atvejais.

Suaugusiesiems

– Traukulių priepuolių, kylančių iš galvos smegenų žievės (vadinamiems mioklonijomis) gydymui (vartojant vieną ar kartu su kitais vaistais).
– Papildomam senyvų žmonių pažintinių funkcijų sutrikimų – atminties netekimo, susilpnėjusios dėmesio koncentracijos ir energijos stokos ( išskyrus Alzheimerio ligos ir kitų silpnaprotysčių sukeltus) – gydymui.
– Galvos svaigimo ir pusiausvyros sutrikimo (išskyrus galvos svaigulį dėl kraujotakos sutrikimų ir psichinių priežasčių) gydymui.

Vyresniems kaip 8 metų vaikams

– Skaitymo sutrikimo gydymui, derinant su kitais gydymo metodais, pavyzdžiui, logopedija.

Piracetam-EGIS (800mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Reikia atidžiai laikytis rekomenduojamos vaisto dozės ir gydymo trukmės.

Dozė ir gydymo trukmė turi būti skiriama individualiai, atsižvelgiant į ligos pobūdį ir sunkumą, Jūsų amžių ir kitas ligas.

Tabletes reikia vartoti valgio metu arba be maisto, nuryti užsigeriant 100–200 ml skysčio. Rekomenduojama paros normą padalyti į 2–4 dalis.

Rekomenduojamos paros dozės atsižvelgiant į indikacijas

Suaugusieji

Centrinės nervų sistemos (smegenų žievės) sutrikimų sukeltų raumenų traukulių (vadinamųjų mioklonijomis) gydymas

Rekomenduojama pradinė dozė yra 7,2 g (9 Piracetam-EGIS 800 mg tabletės) per parą. Jei reikia dozė gali būti didinama po 4,8 g kas 3–4 dienas iki didžiausios dozės – 24 g (30 Piracetam-EGIS 800 mg tablečių) per parą, kuri dalijama į dvi arba tris dalis.

Galvos svaigimo gydymas

Rekomenduojama paros dozė – 2,4–4,8 g (6-12 Piracetam-EGIS 400 mg tablečių arba 3-6 Piracetam-EGIS 800 mg tabletės), kuri dalijama į 2 arba 3 dalis.

Pažintinių funkcijų sutrikimo gydymas

Rekomenduojama paros dozė yra nuo 2,4 g (6 Piracetam-EGIS 400 mg tabletės arba 3 Piracetam-EGIS 800 mg tabletės) iki 4,8 g (12 Piracetam-EGIS 400 mg tablečių arba 6 Piracetam-EGIS 800 mg tablečių), kuri vartojama padalinus į dvi arba tris dalis.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Skaitymo sutrikimo gydymas kartu su logopedinėmis priemonėmis

Vyresniems nei 8 metų vaikams ir paaugliams rekomenduojama paros dozė yra apie 3,2 g (4 tabletės Piracetam-EGIS 800 mg), kuri vartojama padalinus į dvi dalis.

Jei sergate inkstų liga, Jums gali pakakti mažesnės dozės. Pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Niekada nenutraukite vaisto vartojimo be gydytojo nurodymo!

Ką daryti pavartojus per didelę Piracetam-EGIS dozę?

Jei Jūs atsitiktinai išgėrėte per daug tablečių arba jei vaisto išgėrė vaikas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite jam likusias tabletes ir pakuotės lapelį.

Pamiršus pavartoti Piracetam-EGIS tablečių

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Jei laiku neišgėrėte vaisto, prisiminę tuoj pat išgerkite prieš kitą dozę. Jei jau laikas gerti kitą dozę, pamirštos dozės nebegerkite, nes galite perdozuoti vaisto gerdami dvi dozes iš karto.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *