Potassium Chloride Braun

0
+0 -0


Veiklioji medžiaga: Kalio chloridas
Stiprumas: 7,45g/100ml

Potassium Chloride Braun 7,45% – tai koncentruotas kalio chlorido tirpalas. Kalio chloridas

vartojamas esant kalio trūkumui organizme, ypač tuo atveju, jei yra padidėjęs šarmų ir sumažėjęs

chlorido kiekis kraujyje (hipochloreminė alkalozė).

Potassium Chloride Braun. Vartojimas

Potassium Chloride Braun 7,45% koncentratas infuziniam tirpalui vartojamas tik praskiedus tinkamu tirpalu (pvz. druskų tirpalai, 5 –10 procentų dekstrozė, Ringer Lactate tirpalas) intraveninės infuzijos būdu.

Paprastai kalio chloridas Jums bus lašinamas infuzinio siurblio pagalba.Dozavimas

Jūsų gydytojas tiksliai suskaičiuos ir paskirs Jums tinkamą preparato dozę, kuri paprastai apskaičiuojama atsižvelgiant į vandens kiekį organizme bei elektrolitų kiekį kraujyje.

Kalio paros dozė turi būti ne didesnė nei 2-3 mmol vienam kilogramui kūno svorio ir infuzijos greitis neturėtų būti didesnis kaip 0,3 mmol kalio vienam kilogramui kūno svorio per valandą.Pavartojus per didelę Potassium Chloride Braun 7,45% dozęPavartojus per didelę preparato dozę, kalio kiekis kraujyje ženkliai padidėja ir pasireiškia sekančios nepageidaujamos reakcijos:Širdis ir kraujotaka:

Lėtas širdies darbas ar net širdies sustojimas, pakitimai elektrokardiogramoje, kraujo spaudimo sumažėjimas ir kraujo cirkuliacijos persiskirstymas nuo galūnių iki galvos bei stuburo smegenų.Raumenų ir nervų sistemos:

Silpnumas, nuovargis, sumaištis, sunkumas kojose, raumenų traukuliai, pojūčių praradimas, paralyžius.Gydymas:

Pirmiausia nedelsiant nutraukti infuziją. Skiriant vėlesnį gydymą, gali būti vartojama kalcio gliukonatas arba gliukozė kartu su insulinu, taip pat gali būti skiriami kiti vaistiniai preparatai, didinantys šlapimo išsiskyrimą ar tikslingai šalinantys kalio perteklių iš organizmo, turi būti koreguojamas elektrolitų kiekis kraujyje bei šalinamas rūgščių – šarmų pusiausvyros sutrikimas.

Sunkaus apsinuodijimo atveju, gali reikėti taikyti gydymą dirbtiniu inkstu (dializė).Jeigu turite papildomų klausimų dėl šio produkto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *