Prismasol (4 mmol/l Kalio)

0
+0 -0

Gamintojas: Gambro Dasco S.p.A. Sondalo Plant
Veiklioji medžiaga: Magnio chloridas heksahidratas, Gliukozė, bevandenė, (S)-pieno rūgštis, Kalcio chloridas dihidratas, Kalio chloridas, Natrio-vandenilio karbonatas

Prismasol sudėtyje esančios veikliosios medžiagos yra kalcio chloridas dihidratas, magnio chloridas heksahidratas, gliukozė monohidratas, pieno rūgšties 90 % m/m tirpalas, natrio chloridas, kalio chloridas ir natrio-vandenilio karbonatas.

Prismasol vartojamas gydant inkstų nepakankamumą ir vartojamas kaip hemofiltracijos arba hemodiafiltracijos tirpalas (kaip pakaitinis tirpalas, kuriuo pakeičiamas iš kraujo prarastas skystis, kai kraujas teka per filtrą) ir nuolatinės hemodializės arba hemodiafiltracijos metu (kraujas teka vienoje dializės membranos pusėje, o hemodializės tirpalas teka kitoje membranos pusėje).

Prismasol tirpalas taip pat gali būti vartojamas apsinuodijimo vaistais atvejais, kai medžiagos gali būti pašalinamos dializės arba filtracijos būdu.

Prismasol 4 mmol/l kalio tirpalas ypač vartojamas pacientams, kuriems yra normalus kalio kiekis kraujyje.

Prismasol (4 mmol/l Kalio). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Vartojamo Prismasol tūris priklausys nuo jūsų klinikinės būklės ir tikslinio skysčių balanso. Todėl tūrio dozė turi būti parenkama atsakingo gydytojo.Vartojimo metodas: vartojama į veną ir (arba) hemodializei.Vartojimo instrukcijų žr. skyriuje „Toliau pateikta informacija skirta tik sveikatos priežiūros specialistams“.Jei manote, kad Prismasol buvo skirta daugiau nei turėjo būtiReikia atidžiai stebėti skysčių balansą, elektrolitų bei rūgščių ir šarmų balansą.Perdozavus susidarys skysčių perteklius, jei sergate inkstų nepakankamumu.

Dėl perdozavimo gali atsirasti sunkios pasekmės, tokios kaip stazinis širdies nepakankamumas, elektrolitų arba rūgščių ir šarmų disbalansas.

Nuolatine hemofiltracija bus pašalintas skysčių perteklius ir elektrolitai. Hiperhidracijos atveju reikia padidinti ultrafiltraciją ir sumažinti hemofiltracijos tirpalo tiekimo greitį. Didelės dehidracijos atveju būtina nutraukti ultrafiltraciją ir atitinkamai padidinti hemofiltracijos tirpalo tiekimą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *