Quetiapine Accord (400mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Accord Healthcare Limited
Veiklioji medžiaga: Kvetiapinas
Stiprumas: 400mg

Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tabletės sudėtyje yra medžiagos, vadinamos kvetiapinu, kuri priklauso vaistų nuo psichozės grupei.

Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tabletes galima vartoti kelioms ligoms gydyti:

šizofrenijai: galite girdėti ar jausti daiktus, kurių nėra, tikėti nesamais dalykais, gali pasireikšti neįprastas įtarumas, nerimas, sutrikti orientacija, atsirasti kaltės jausmas, psichinė įtampa ar depresija.

manijai: sergant šia liga gali pasireikšti labai didelis sujaudinimas, pakili nuotaika, entuziazmas, padidėjęs aktyvumas ar neapgalvotas elgesys, net agresyvumas ir griaunamasis elgesys.

bipoliniu sutrikimu sergančiųjų depresijai ir didžiojo depresinio sutrikimo didžiosios depresijos epizodams: sergant šiomis ligomis gali apimti liūdesys, varginti depresija, kaltės jausmas, energijos stygius, apetito stoka ar nemiga.

Didžiojo depresinio sutrikimo didžiosios depresijos epizodams gydyti Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tabletės vartojamas papildomai, kartu su kitu vaistu nuo šios ligos.

Gydytojas gali nurodyti toliau vartoti Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tabletes, net Jums pasijutus geriau.

Quetiapine Accord (400mg). Vartojimas

Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tabletes visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Gydytojas nuspręs, kokią pradinę dozę reikia vartoti, įprastai dozė yra nuo 150 iki 800 mg kiekvieną dieną, tai priklauso nuo Jūsų ligos tipo ir poreikio.

Šių tablečių geriama vieną kartą per parą.

Tabletes nurykite nepažeistas, užgerdami vandeniu.

Tablečių negalima dalyti, kramtyti ar traiškyti.

Gerkite šias tabletes atskirai nuo maisto (likus bent valandai iki valgio arba prieš miegą), gydytojo nurodytu laiku.

Kol vartojate Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tabletes, negerkite greipfrutų sulčių, kadangi jos gali pakeisti šio vaisto veikimą

Nenutraukite šių tablečių vartojimo nepasitarę su gydytoju, net ir pasijutę geriau.Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tabletės. Kiekvieno stiprumo tablečių spalva yra skirtinga.

- Norint gauti tą pačią dozę, galima vartoti skirtingo stiprumo tabletes. Pavyzdžiui: vieną 400 mg tabletę (baltą) arba dvi 200 mg tabletes (geltonas).

- Nenustebkite, jeigu kartais Jūsų tablečių spalva bus kitokia.Pacientams, sergantiems kepenų veiklos sutrikimu

Jeigu Jūsų kepenų ar inkstų veikla sutrikusi, gydytojas gali pakoreguoti vaisto dozę.Senyviems žmonėms

Senyviems žmonėms gydytojas gali pakoreguoti dozę.Vaikams ir paaugliams iki 18 metų

Vaikams ir paaugliams iki 18 metų Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tablečių vartoti negalima.Pavartojus per didelę Quetiapine Accord dozę

Išgėrę daugiau Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tablečių negu nurodė gydytojas, galite pajusti mieguistumą, svaigulį, ir neįprastai plakti širdis. Nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausią ligoninę. Pasiimkite su savimi Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tabletes.Pamiršus pavartoti Quetiapine Accord

Užmirštą dozę prisiminę išgerkite kiek įmanoma greičiau. Jeigu jau beveik laikas gerti kitą dozę, tai užmirštąją praleiskite, o kitą gerkite įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.Nustojus vartoti Quetiapine Accord

Staiga nutraukus Quetiapine Accord pailginto atpalaidavimo tablečių vartojimą, gali pasireikšti nemiga, pykinimas, galvos skausmas, viduriavimas, vėmimas, galvos svaigimas ar irzlumas.

Prieš nutraukiant šio vaisto vartojimą, gydytojas gali patarti jo dozę mažinti palaipsniui.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *