Quetiapine Actavis (400mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Balkanpharma - Dupnitsa AD
Veiklioji medžiaga: Kvetiapinas
Stiprumas: 400mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Quetiapine Actavis sudėtyje yra veikliosios medžiagos kvetiapino, kuris priklauso antipsichozinių vaistinių preparatų grupei.

Quetiapine Actavis ( tai pailginto atpalaidavimo tabletės. Tai reiškia, kad veiklioji medžiaga iš tablečių išskiriama lėtai, todėl Jums jų reikės gerti tik kartą per parą.

Quetiapine Actavis vartojamas kelioms toliau išvardytoms ligoms gydyti.

• Šizofrenija.

– Šizofrenija yra proto liga, kuriai būdingi mąstymo, emocijų ir elgesio sutrikimai. Šizofrenijos simptomai yra haliucinacijos (girdėjimas arba matymas to, ko aplinkui nėra), keistos ir gąsdinančios mintys, elgesio pokyčiai, vienatvės pojūtis ir minčių susipainiojimas.

• Bipolinis afektinis sutrikimas, įskaitant:

– vidutinio sunkumo ir sunkios manijos epizodus. Manijos epizodų simptomai gali būti pakili nuotaika ir sujaudinimas, mažesnis nei paprastai miego poreikis, greita minčių ar idėjų kaita, didesnis nei paprastai kalbumas ir dirglumas.

– didžiosios depresijos epizodai. Jų simptomai gali būti didelis prislėgtumas, liūdesys, kaltės jausmas, energijos stoka, apetito praradimas ir miego sutrikimai.

Quetiapine Actavis taip pat vartojamas pacientų, sergančių pasikartojančiu depresiniu sutrikimu (PDS), didžiosios depresijos epizodų gydymo kai kuriais kitais antidepresantais papildymui.

Jūsų gydytojas gydymą Quetiapine Actavis Jums gali tęsti net tada, kai jaučiatės geriau.

Quetiapine Actavis (400mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Dozavimas

Pradinę dozę nustatys gydytojas. Palaikomoji dozė (paros dozė) priklausys nuo Jūsų sergamos ligos ir poreikio, tačiau paprastai ji bus 150–800 mg ribose.

Šių tablečių turite gerti kartą per parą.Vartojimo metodas

• Tablečių neskaldykite, nekramtykite ir netraiškykite.

• Nurykite visą tabletę, užgerdami vandeniu.

• Šias tabletes gerkite nevalgę (likus ne mažiau kaip vienai valandai iki valgio arba eidami miegoti, Jūsų gydytojas Jums pasakys, kada).

• Vartodami Quetiapine Actavis, greipfrutų sulčių negerkite. Jos gali daryti poveikį šio vaisto veikimui.

• Tablečių vartojimo nenutraukite net ir jausdamiesi geriau, kol tai daryti nelieps gydytojas.Senyvi žmonės

Jeigu esate senyvas, Jūsų gydytojas Jums gali keisti dozę.Vaikai ir jaunesni kaip 18 metų paaugliai

Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams Quetiapine Actavis vartoti negalima.Pacientai, kurių inkstų veikla sutrikusi

Quetiapine Actavis dozės mažinti nereikia.Pacientai, kurių kepenų veikla sutrikusi

Jeigu turite kepenų veiklos sutrikimų, Jūsų gydytojas Jums gali keisti dozę.Pavartojus per didelę Quetiapine Actavis dozę

Jeigu atsitiktinai išgėrėte per daug Quetiapine Actavis, tuoj pat susisiekite su savo gydytoju arba vykite į artimiausią ligoninę. Pasiimkite su savimi tabletes, pakuotės lapelį ir (arba) kartono dėžutę, kad gydytojas žinotų, ko išgėrėte.

Jeigu Quetiapine Actavis išgersite daugiau negu gydytojo skirta, gali atsirasti šių simptomų: mieguistumas, slopinimas, dažnas širdies plakimas ir mažas kraujospūdis.Pamiršus pavartoti Quetiapine Actavis

Jeigu įprastiniu laiku dozę išgerti pamiršite, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite. Jeigu jau bus beveik atėjęs kitos dozės vartojimo laikas, palaukite, kol jis ateis. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Quetiapine Actavis

Tablečių vartojimo nenutraukite, kol nutraukti nelieps Jūsų gydytojas, kadangi tai gali pakenkti gydymo sėkmei. Jeigu Quetiapine Actavis vartojimą nutrauksite staigiai, Jums gali pasireikšti nemiga, pykinimas, galvos skausmas, viduriavimas, vėmimas, svaigulys arba dirglumas. Kad šių simptomų išvengtumėte, dozę turite palaipsniui mažinti taip, kaip gydytojo nurodyta.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *