Quetiapine Teva (200mg) (2)

0
+0 -0

Gamintojas: Teva Pharmaceutical Works Private Limited Company
Veiklioji medžiaga: Kvetiapinas
Stiprumas: 200mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Quetiapine Teva sudėtyje yra medžiagos, vadinamos kvetiapinu. Jis priklauso vaistų, vadinamų antipsichoziniais vaistais, grupei. Quetiapine Teva vartojamas gydyti sunkioms ligoms:

Šizofrenijai: sergant šia liga matoma ir girdima tai, ko nėra, tikima nesamais dalykais, gali pasireikšti neįprastas įtarumas, nerimas, sutrikti orientacija, atsirasti kaltės jausmas, įtampa ar depresija.

Manijai: sergant šia liga gali pasireikšti labai didelis sujaudinimas, pakili nuotaika, entuziazmas, padidėjęs aktyvumas ar neapgalvotas elgesys, net agresyvumas ir griaunamasis elgesys.

Depresijai, susijusiai su bipoliniu sutrikimu ir didžiosios depresijos epizodui, sergant didžiąja depresija: sergant šia liga apima liūdesys, gali varginti depresija, kaltės jausmas, energijos stygius, apetito stoka ar nemiga.

Kai Quetiapine Teva vartojamas didžiosios depresijos epizodo atvejais, šis vaistas vartojamas papildomai kartu su kitais vaistais šiai ligai gydyti.

Net Jums pasijutus geriau, gydytojas gali nurodyti toliau vartoti Quetiapine Teva.

Quetiapine Teva (200mg) (2). Vartojimas

Quetiapine Teva visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Pradinę vartojimo dozę nustatys Jūsų gydytojas. Palaikomoji (paros) dozė priklausys nuo Jūsų ligos ir individualaus poreikio, bet dažniausiai bus tarp 150 mg ir 800 mg.Tabletes gerkite vieną kartą per dieną.

Nedalykite tablečių į dalis, nekramtykite arba nesmulkinkite.

Nurykite tabletes nesukramtytas, užsigerkite vandeniu.

Gerkite tabletes ne valgio metu (mažiausiai valandą prieš valgį arba miegą – Jūsų gydytojas Jums patars kada).

Vartojant Quetiapine Teva negerkite greipfrutų sulčių, nes jos gali turėti įtakos vaisto veikimui.

Nenutraukite vaisto vartojimo net jei jaučiatės geriau tol, kol nenurodys gydytojas.Kepenų liga

Jeigu sergate kepenų liga, Jūsų gydytojas gali skirti vartoti kitokią dozę.Senyvi pacientai

Jeigu esate senyvas, Jūsų gydytojas gali skirti vartoti kitokią dozę.Vaikai ir paaugliai

Jaunesni kaip 18 metų vaikai ir paaugliai Quetiapine Teva turi nevartoti.Pavartojus per didelę Quetiapine Teva dozę

Išgėrus daugiau Quetiapine Teva tablečių negu nurodė gydytojas, galite pajusti mieguistumą, svaigulį, sutrikusį širdies pulsą. Nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausią ligoninę. Pasiimkite Quetiapine Teva likusias tabletes.Pamiršus pavartoti Quetiapine Teva

Pamiršus išgerti vieną Quetiapine Teva dozę, išgerkite ją, kai tik prisiminsite. Jei netoli laikas gerti kitą dozę, palaukite. Negalima vartoti dvigubos dozės, norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Quetiapine Teva

Jei Jūs nustosite staiga vaistą vartoti, gali atsirasti nemiga, pykinimas arba galvos skausmas, viduriavimas, vėmimas, svaigulys arba irzlumas. Gydytojas Jums patars kaip palengva mažinti vaisto dozę prieš nutraukiant jo vartojimą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *