Rabeprazole Torrent (10mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Heumann Pharma GmbH&Co, Generica KG
Veiklioji medžiaga: Rabeprazolo natrio druska
Stiprumas: 10mg

Rabeprazole Torrent tabletėse yra rabeprazolo. Jos priklauso vaistų, vadinamų protonų siurblio inhibitoriais, grupei. Jos mažina skrandyje gaminamos rūgšties kiekį.

Rabeprazole Torrent vartojamas:

– Aktyvi dvylikapirštės žarnos opa ir aktyvi gerybinė skrandžio opa (pepsinės opos).

– Simptominis erozinės arba opinės gastroezofaginio refliukso ligos (GERL), kuri dažnai būna susijusi su stemplės uždegimu, sukeltu rūgšties ir susijusiu su rėmeniu, gydymas bei ilgalaikis gastroezofaginio refliukso ligos gydymas (palaikomasis GERL gydymas).

– Simptominis vidutinio sunkumo, sunkios ar labai sunkios gastroezofaginio refliukso ligos, taip pat susijusios su rėmeniu, gydymas (simptominis GERL gydymas).

– Colingerio-Elisono (Zollinger-Ellison) sindromas. Tai retas sutrikimas, kuris pasireiškia pacientams, kurių skrandyje pagaminama pernelyg didelis kiekis rūgšties.

– Rabeprazole Torrent tabletės vartojamos kartu su dviem antibiotikais (klaritromicinu ir amoksicilinu), taikant Helicobacter pylori išnaikinamąjį gydymą pacientams, kuriems diagnozuota pepsinė opa.

Rabeprazole Torrent (10mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.JŪS TURITE NURYTI VISĄ RABEPRAZOLE TORRENT TABLETĘ.

NEKRAMTYKITE IR NESMULKINKITE JOS.Šios dozės yra rekomenduojamos suaugusiems, įskaitant senyvus žmonės. Nekeiskite dozės ar gydymo trukmės savarankiškai. Rabeprazole Torrent negalima vartoti vaikams.Dvylikapirštės žarnos opa, gerybinė skrandžio opa

Reikia gerti po 20 mg Rabeprazole Torrent kartą per parą. Daugumai pacientų dvylikapirštė žarnos opa gydoma 4 savaites, gerybinė skrandžio opa ( 6 savaites. Vis dėlto nedaugeliui pacientų gali prireikti papildomo 4 ar 6 savaičių trukmės gydymo, kad opa užgytų.Gastroezofaginio refliukso liga (GERL), susijusi su opa

Reikia gerti po 20 mg Rabeprazole Torrent kartą per parą 4 – 8 savaites.Ilgalaikis GERL gydymas.

Reikia gerti po 10 mg arba 20 mg Rabeprazole Torrent kartą per parą priklausomai nuo reakcijos į gydymą.Simptominis GERL gydymas.

Reikia gerti po 10 mg Rabeprazole Torrent kartą per parą 4 savaites. Jeigu per 4 savaites simptomai išnyks, Jūsų gydytojas gali nurodyti toliau simptomus kontroliuoti geriant po 10 mg kartą per parą tada, kada prireikia.Colingerio-Elisono (Zollinger-Ellison) sindromas.

Iš pradžių reikia gerti po 60 mg Rabeprazole Torrent kartą per parą. Vėliau Jūsų gydytojas, atsižvelgdamas į tai, kaip į gydymą šiuo vaistu reaguojate, dozę gali keisti. Kiek tablečių ir kada gerti, pasakys Jūsų gydytojas.Helicobacter pylori infekcijos išnaikinimas.

Reikia 7 paras gerti po 20 mg Rabeprazole Torrent (kartu su dviem antibiotikais: klaritromicinu 500 mg ir ampicilinu 1 g) 2 kartus per parą. Simptomų palengvėjimas dažiausiai pasireiškia prieš opai visiškai užgyjant. Todėl svarbu nenutraukti tablečių vartojimo be gydytojo nurodymo. Daugiau informacijos dėl H. pylori išnaikinimo terapijos ieškoti atskirų produktų informaciniuose lapeliuose.Ką daryti pavartojus per didelę Rabeprazole Torrent dozę?Rabeprazole Torrent visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu Jūs atsitiktinai išgėrėte daugiau tablečių, negu buvo paskirta, reikia kreiptis į gydytoją arba artimiausios ligoninės priėmimo skyrių. Tokiu atveju būtina kartu turėti vartojamo medikamento tabletes ir dėžutę tam, kad gydytojas tiksliai žinotų, koks vaistas buvo pavartotas.Pamiršus pavartoti Rabeprazole TorrentUžmirštą Rabeprazole Torrent tabletę reikia išgerti tuoj pat, kai tik prisimenama, o toliau vaisto vartoti įprastine tvarka. Jeigu Jūs užmiršote išgerti vaistą ilgiau, kaip 5 dienos, prieš vartojant bet kokį vaistą reikia kreiptis į gydytoją.Nustojus vartoti Rabeprazole TorrentNekeiskite dozės ar nenustokite vartoti medikamento, prieš tai neaptaręs su gydytoju.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *