Remifentanil Hospira (2mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Elaiapharm
Veiklioji medžiaga: Remifentanilis
Stiprumas: 2mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Remifentanil Hospira priklauso vaistų, vadinamų opioidais, grupei. Iš kitų šios grupės vaistų Remifentanil Hospira skiriasi savo labai greita veikimo pradžia ir labai trumpa veikimo trukme.

Remifentanil Hospira vartojamas prieš chirurginę operaciją bei jos metu skausmui malšinti.

Be to, Remifentanil Hospira vartojamas 18 metų bei vyresniems pacientams, kuriems intensyviosios terapijos metu daroma kontroliuojama dirbtinė plaučių ventiliacija, skausmui malšinti.

Remifentanil Hospira (2mg). Vartojimas

Remientanil Hospira visada gydys sveikatos priežiūros specialistas ir tik skyriuje, visiškai aprūpintame kvėpavimo ir širdies veiklos stebėjimo ir palaikymo įranga bei specialistais, turinčiais gydymo anestetikais ir stipriai veikiančių opioidų tikėtino šalutinio poveikio atpažinimo ir gydymo (įskaitant kvėpavimo ir širdies veiklos gaivinimą), specifinę kvalifikaciją.Rekomenduojamą dozavimą visada nustato gydytojas, atsižvelgdamas į paciento individualią būklę ir jo reakciją į vaistą.Remifentanil Hospira galima leisti tik į veną. Epiduraliai arba intratekaliai jį injekuoti draudžiama.Praskiedimą reikia pritaikyti techninei infuzinės sistemos įrangai ir numatomajam paciento poreikiui.Prieš vartojimą su kitais vaistais Remifentanil Hospira maišyti negalima. Leidžiant į veną, jį galima primaišyti tik prie vieno iš šių skysčių:

- gliukozės 50 mg/ml (5() injekcinio tirpalo,

- gliukozės 50 mg/ml (5() ir natrio chlorido 9 mg/ml (0,9() injekcinio tirpalo,

- natrio chlorido 9 mg/ml (0,9() injekcinio tirpalo,

- natrio chlorido 4,5 mg/ml (0,45() injekcinio tirpalo.Vaikai ir paaugliai

Vaikams (1 – 12 metų ) naudojant tikslinę kontroliuojamą infuziją (TKI) būdu netirtas, todėl tokiems pacientams remifentanilio vartoti TKI būdu nerekomenduojama.

Naujagimiai ir kūdikiai

Vartojimo naujagimiams ir kūdikiams jaunesniems, kaip 1 metų klinikinės patirties nepakanka.

Šios amžiaus grupės pacientams remifentanilio vartoti nerekomenduojama.Remifentanilio vartojimo kūdikiams bendrinei intraveninei anestezijai (BIAS) sukelti klinikinės patirties nepakanka, todėl dozavimo rekomendacijų pateikti negalima.Dozavimas specialių grupių pacientams

Nutukusiems arba sunkiai sergantiems pacientams reikia atitinkamai mažinti pradinę dozę, o tolesnę nustatyti atsižvelgiant į paciento reakciją į vaistą.Pacientams, kurių kepenų ar inkstų veikla sutrikusi, arba kuriems atliekama neurochirurginė operacija, dozę mažinti nebūtina.Pavartojus per didelę Remifentanil Hospira dozę arba pamiršus pavartoti Remifentanil Hospira

Kadangi Remifentanil Hospira atidžiai kontroliuojamomis sąlygomis Jums paprastai leis Jūsų gydytojas arba slaugytojas, nėra tikėtina, kad Jums suleis per didelę dozę arba kad dozę praleisite.

Jeigu Jums suleis arba įtars, kad suleido, per daug Remifentanil Hospira, Jūsų sveikatos priežiūros specialistų brigada tuoj pat imsis reikiamų veiksmų.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *