REMOSTAR [Omeprazolis-Olainfarm]

+2
+2 -0

Gamintojas: JSC “Olainfarm”
Veiklioji medžiaga: Omeprazolas
Stiprumas: 20mg

REMOSTAR slopina skrandžio rūgšties sekreciją ir nedaro įtakos virškinimo fermentų gamybai bei kieto ir skysto maisto evakuacijai iš skrandžio.

REMOSTAR geriausiai tinka gydyti ligoms, kurių metu būtina slopinti skrandžio sulčių sekreciją: dvylikapirštės žarnos opai, gerybinei skrandžio opai, nesteroidinių vaistų nuo uždegimo sukeltai dvylikapirštės žarnos ar skrandžio opai ir skrandžio bei dvylikapirštės žarnos erozijoms, su Helicobacter pylori infekcija susijusioms dvylikapirštės žarnos ar gerybinėms skrandžio opoms, Zolingerio – Elisono sindromui, kurio metu būna labai padidėjusi druskos rūgšties sekrecija. Be to, vaistas tinka skrandžio rūgšties sekrecijai bendrosios anestezijos metu mažinti, skrandžio rūgšties patekimo į stemplę ar kitus organus sukeltam pažeidimui gydyti bei su rūgštimi susijusiam virškinimo sutrikimui šalinti.

REMOSTAR [Omeprazolis-Olainfarm]. Vartojimas

REMOSTAR visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gerybinė skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa. Paros dozė yra 20 mg. Ją reikia gerti iš karto. Jei liga sunki arba pasikartoja, gydytojo nurodymu dozę galima didinti: gerti kartą per parą 40 mg. Dvylikapirštės žarnos opa vaistu gydoma 4, skrandžio – 6-8 savaites.

Dvylikapirštės žarnos ar skrandžio opos ir skrandžio bei dvylikapirštės žarnos erozijos, susijusios su nesteroidinių vaistų nuo uždegimo vartojimu. Reikia gerti 4 savaites kartą per parą po 20 mg. Gydytojo nurodymu vaisto gali reikėti vartoti ilgiau.

Skrandžio rūgšties patekimo į skrandį ar kitus organus sukeltas pažeidimas. Reikia gerti 4 savaites kartą per parą po 20 mg. Gydytojo nurodymu vaisto gali reikėti vartoti ilgiau.

Su rūgštimi susijęs virškinimo sutrikimas. Atsižvelgiant į organizmo reakciją 4 – 12 savaičių kasdien reikia gerti po 20 mg.

Kapsulę reikia gerti valgio metu arba iš karto po jo. Ją reikia praryti nekramtytą, gausiai užsigeriant skysčiu (pvz., stikline vandens).

Ligoniams, kurių sutrikusi kepenų veikla, rekomenduojama per parą gerti ne daugiau kaip 20 mg.

Jeigu manote, kad REMOSTAR veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę REMOSTAR

Ūminio REMOSTAR perdozavimo atvejų nepastebėta. Ligoniai toleruoja net 360 mg dienos dozę. Perdozavus reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją arba artimiausią gydymo įstaigą.

Pamiršus pavartoti REMOSTAR

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Vaisto reikia vartoti toliau taip, kaip paskirta.

Nustojus vartoti REMOSTAR

Savo nuožiūra per anksti nutraukus REMOSTAR vartojimą, liga gali pasikartoti.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *