Rennie

-1
+0 -1

Gamintojas: Delpharm Gaillard
Veiklioji medžiaga: Kalcio karbonatas, Magnio karbonatas

Rennie veikliosios medžiagos – kalcio ir magnio karbonatas – neutralizuoja skrandžio rūgštį ir sumažina rūgštinės dispepsijos sukeliamus negalavimus – rėmenį, skrandžio pilnumo arba sunkumo jausmą, virškinimo sutrikimą, rūgštaus skysčio atpylimą į burnos ertmę, pilvo pūtimą, skrandžio skausmą.

Rennie. Vartojimas

Rennie tabletes visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų: sučiulpti arba sukramtyti 1-2 tabletes, praėjus vienai valandai po kiekvieno valgio, prieš miegą ir kai pasireiškia rėmuo ar skausmas. Negalima vartoti daugiau kaip 11 tablečių per 24 valandas.

Jeigu po 7 dienų simptomai neišnyksta arba tik šiek tiek sumažėja, kreipkitės į gydytoją, kad ištirtų, ar nėra sunkesnės ligos. Reikia vengti vaisto vartoti ilgai.

Jaunesni kaip 12 metų vaikai

Rennie negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Pavartojus per didelę Rennie dozę

Reikia gerti daug vandens ir kreiptis į gydytoją arba vaistininką. Perdozavus vaisto, gali atsirasti tokių simptomų: pykinimas, vėmimas, vidurių užkietėjimas, nuovargis, gausesnis šlapinimasis, troškulio padidėjimas, vandens netekimas, nenormalus raumenų silpnumas.

Pamiršus pavartoti Rennie

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *