Repaglinide Portfarma (0,5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Pharmathen S.A., Dervenakion 6, 15351 Pallini, Attiki, Graikija
Veiklioji medžiaga: Repaglinidas
Stiprumas: 0,5mg
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Repaglinide Portfarma yra geriamasis vaistas nuo diabeto, turintis savo sudėtyje repaglinido, kuris padeda Jūsų kasai gaminti daugiau insulino ir todėl mažina cukraus (gliukozės) kiekį kraujyje.

II tipo diabetas yra liga, kuomet Jūsų kasa negamina pakankamai insulino cukraus kiekiui kraujyje kontroliuoti ar Jūsų organizmas normaliai nereaguoja į gaminamą insuliną.

Repaglinide Portfarma vartojamas diabetui kontroliuoti ir yra skiriamas kaip pagalbinis gydymas kartu su dieta ir fiziniais pratimais suaugusiesiems, sergantiesiems II tipo diabetu. Gydymas paprastai pradedamas, jeigu dieta, fiziniais pratimais ir sumažinus svorį cukraus kiekio kraujyje kontroliuoti (ar sumažinti) nepavyksta. Repaglinide Portfarma taip pat galima skirti kartu su metforminu, kitais vaistais nuo diabeto.

Įrodyta, kad Repaglinide Portfarma mažina cukraus kiekį kraujyje ir taip apsaugo nuo diabeto sukeliamų komplikacijų.

Repaglinide Portfarma (0,5mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją. Gydytojas nustatys Jums reikiamą vaisto dozę.

? Įprastinė pradinė dozė yra 0,5 mg, kurią reikia išgerti prieš kiekvieną pagrindinį valgymą. Užgerkite tabletę stikline vandens. Vaistą galite vartoti iškart arba iki 30 minučių prieš valgį.

? Dozę gydytojas gali didinti iki 4 mg, vaistą vartojant iškart arba iki 30 minučių prieš kiekvieną pagrindinį valgymą. Didžiausia rekomenduojama paros dozė yra 16 mg.Nevartokite didesnės Repaglinide Portfarma dozės, nei Jums paskyrė gydytojas.Ką daryti pavartojus per didelę Repaglinide Portfarma dozę?Išgėrus per daug tablečių, cukraus kiekis kraujyje gali pernelyg sumažėti – išsivystyti hipoglikemija. Žiūrėkite skyriuje Jei Jums pasireiškė hipoglikemija apie hipoglikemiją ir jos gydymą.Pamiršus pavartoti Repaglinide PortfarmaJei užmiršote išgerti vaisto, kitą dozę gerkite įprastu laiku - dvigubos dozės vartoti negalima.Nustojus vartoti Repaglinide PortfarmaAtminkite, kad reikiamas efektas nebus pasiektas, jei Jūs nutrauksite Repaglinide Portfarma vartojimą. Jūsų diabetas gali pasunkėti. Jei norite keisti gydymą, pirmiausia pasikonsultuokite su gydytoju.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *