Ribavirin Three Rivers (600mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Penn Pharmaceutical Services Ltd.
Veiklioji medžiaga: Ribavirinas
Stiprumas: 600mg

Ribavirin Three Rivers yra antivirusinis vaistas. Jis slopina daugelio virusų tipų dauginimąsi kūne.

Ribavirin Three Rivers yra visada vartojamas kartu su kitu vaistu, vadinamu interferonu, tam tikrai kepenų ligai (hepatitui C) gydyti. Ribavirin Three Rivers vartoti vieną draudžiama. Jūs gausite kitą pakuotės lapelį apie Jums skirtą interferoną. Šiame lapelyje informacija pateikiama tik apie Ribavirin Three Rivers.

Jeigu hepatitas C negydomas, kyla pavojus, kad kepenys visą laiką bus žalojamos ir ilgainiui pažeistų kepenų veikla sutriks. Taip pat gresia pavojus, kad ilgiau trunkant šiai virusinei kepenų infekcijai gali prasidėti kepenų vėžys.

Ribavirin Three Rivers derinant kartu su peginterferonu alfa-2a arba interferonu alfa-2a gali būti vartojamas hepatitui C gydyti:

suaugusiesiems, kurie nuo šios ligos anksčiau niekada negydyti, arba

suaugusiesiems, kurie anksčiau buvo gydyti peginterferonu alfa-2a arba interferonu alfa-2a ir kurie iš pradžių reagavo gerai, bet gydymui pasibaigus, prasidėjo ligos atkrytis.

Ribavirin Three Rivers ir peginterferono alfa-2a deriniu galima gydyti pacientus, kurie yra infekuoti tam tikrais ŽIV tipais.

Ribavirin Three Rivers (600mg). Vartojimas

Jūsų gydytojas nusprendė kiek Jums reikia gerti Ribavirin Three Rivers. Vaisto dozė priklauso nuo Jūsų kūno masės ir bendros Jūsų sveikatos būklės. Jums reikiamos dozės dydis gali kisti. Tai priklausys nuo Jūsų kraujo testų rezultatų. Dozė gali būti sumažinta, jei Jus kamuos nemalonūs šalutiniai poveikiai. 

Ribavirin Three Rivers visada vartokite būtent taip, kaip liepė gydytojas. Jūsų dozė bus užrašyta ant vaistinės etiketės. Atidžiai perskaitykite etiketę, kad tiksliai žinotumėte kada ir kiek tablečių reikia gerti. 

Gydymo sėkmė priklauso nuo hepatito C viruso tipo, kuriuo esate užsikrėtę, nuo to, kaip Jūs laikotės paskirto gydymo režimo ir nuo kitų veiksnių, pvz., nuo Jūsų amžiaus ir kepenų būklės. Ribavirin Three Rivers ir interferono derinį hepatito C infekcijai gydyti Jums paskirs gydytojas, kuris turi tokios rūšies infekcijų gydymo patirties. Gydytojas aptars Jūsų gydymą su Jumis ir atsakys į bet kurį Jums rūpimą klausimą. 

Tabletes reikia gerti du kartus per parą, valgio metu. Tabletę reikia nuryti visą – negalima sulaužyti arba sukramtyti. 

Suaugusieji (vyresni kaip 18 metų):

Įprastinė Ribavirin Three Rivers dozė yra 800, 1000 arba 1200 mg per parą, priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant ir kūno svorį. 

Ribavirin Three Rivers visada reikia vartoti kartu su peginterferonu alfa-2a arba interferonu alfa-2a. Šie vaistai vartojami injekcijomis. 

Atsiminkite, kad gydytis reikia Ribavirin Three Rivers ir interferono deriniu. Turite tiksliai žinoti kaip ir kada vartoti abu šiuos vaistus. Jei kyla klausimų dėl šių vaistų vartojimo, būtinai pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. 

Nerekomenduojama naudoti Ribavirin Three Rivers jaunesniems kaip 18 metų pacientams. 

Paprastai gydymas trunka nuo trijų iki šešių mėnesių ir gali būti pratęsiamas iki vienerių metų. Gydymo trukmė gali priklausyti nuo to, ar anksčiau Jūsų lėtinio hepatito C infekcija (tas hepatito C virusų tipas, kuriuo Jūs užsikrėtę) gydyta interferonu, taip pat nuo kitų dalykų, pvz., Jūsų amžiaus, lyties ir prieš gydymo pradžią buvusios kepenų būklės. Gydytojas patars, kiek laiko reikėtų Jus gydyti.

Ką daryti pavartojus per didelę Ribavirin Three Rivers dozę?

Jei Jūs išgėrėte arba manote, kad išgėrėte pernelyg daug tablečių, turite tuoj pat kreiptis į gydytoją pagalbos.

Pamiršus pavartoti Ribavirin Three Rivers

Jei pamiršote išgerti dozę, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite, o sekančią dozę gerkite įprastu laiku. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Nustojus vartoti Ribavirin Three Rivers

Jei nustojate vartoti Ribavirin tabletes, būtinai apie tai pasakykite gydytojui. 

Jei Jums kyla daugiau klausimų apie šio vaistinio preparato vartojimą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *