Ringer B.Braun

-1
+0 -1

Gamintojas: B.Braun Melsungen AG
Veiklioji medžiaga: Natrio chloridas, Kalio chloridas, Kalcio chloridas dihidratas
Grupė: Receptiniai, Kraujo ir kraujodaros sutrikimai

Infuzinis Ringerio tirpalas vartojamas elektrolitų ir skysčių pusiausvyrai Jūsų organizme atstatyti. Tirpale esantis kalio ir kalcio druskų derinys panašus į žmogaus kraujo plazmos sudėtį.

Ringer B.Braun infuzinis tirpalas skysčių ir elektrolitų kiekiui organizme papildyti vartojamas:

  • kai reikia palaikyti skysčių ir elektrolitų pusiausvyrą, tirpalas tiesiogiai lašinamas į Jūsų kraujotaką, ir tuo atveju kai Jūsų kraujyje yra per mažai chloridų;
  • kai Jūsų organizme yra vandens ir elektrolitų trūkumas; 
  • kai Jūsų organizme yra chloridų trūkumas (pvz., sunkus vėmimas);

Jūs netekote daug kraujo ir reikia šį trūkumą greitai atstatyti.

Tirpalas taip pat gali būti vartojamas, jeigu Jūsų gydytojas nusprendė Jums skirti elektrolitų koncentratų ar kai kurių vaistų.

Ringer B.Braun. Vartojimas

Ringer B.Braun visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jūsų gydytojas paskirs Jums tinkamą preparato dozę, atsižvelgdamas į Jūsų amžių, kūno svorį bei būklę. Įprasta dozė suaugusiam žmogui yra 1 litras (iki 3 litrų) per parą, vartojant į veną. 1 litras tirpalo lašinamas ne trumpiau nei 3 valandas 20 minučių.

Pavartojus per didelę Ringer B.Braun dozę

Suleidus per didelį tirpalo kiekį, gali pasireikšti hiperhidracija (skysčių perteklius organizme), odos tempimas, kraujo sąstovis venose, edema, įskaitant plaučių ir smegenų edemą, sutrikti skysčių, elektrolitų bei rūgščių - šarmų pusiausvyra, per daug padidėti kraujo serumo osmoliariškumas.

Jeigu pavartojote per didelę preparato dozę, Jūsų gydytojas skirs Jums reikalingą gydymą.

Jeigu turite papildomų klausimų dėl šio produkto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *