Rivastigmine Corpus Medica (3mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Orchid Europe Limited
Veiklioji medžiaga: Rivastigminas
Stiprumas: 3mg

Rivastigmine Corpus Medica priklauso vaistų, vadinamų cholinesterazės inhibitoriais, grupei.

Rivastigmine Corpus Medica vartojamas Alzheimerio liga sergančių pacientų atminties sutrikimams gydyti.

Rivastigmine Corpus Medica vartojamas Parkinsono liga sergančių pacientų demencijai gydyti.

Rivastigmine Corpus Medica (3mg). Vartojimas

Rivastigmine Corpus Medica visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Kapsulę reikia nuryti visą, užsigeriant skysčiu, jos neatidarant ir nesmulkinant.

Rivastigmine Corpus Medica reikia gerti du kartus per parą valgio metu (ryte ir vakare).Gydytojas Jums pasakys, kokią Rivastigmine Corpus Medica dozę reikia vartoti, gydymą pradedant nuo mažos dozės ir palaipsniui ją didinant, atsižvelgiant į Jūsų organizmo reakciją. Didžiausia leistina dozė yra 6 mg du kartus per parą. Jeigu Jūs porą dienų nevartojote Rivastigmine Corpus Medica, kitos dozės negerkite, prieš tai nepasitarę su savo gydytoju. Kad gydymas būtų veiksmingas, šio vaisto reikia vartoti kasdien. Pasakykite Jus prižiūrinčiam asmeniui, kad vartojate Rivastigmine Corpus Medica.

Šio vaisto gali skirti tik specialistas. Jūsų gydytojas turi reguliariai tikrinti ar preparatas turi

pageidaujamą efektą. Gydymo metu gydytojas stebės Jūsų kūno svorį.Pavartojus per didelę Rivastigmine Corpus Medica dozęJeigu atsitiktinai nurijote daugiau Rivastigmine Corpus Medica kapsulių nei Jums paskirta, pasakykite savo gydytojui. Jums gali reikėti medicininės pagalbos. Žmonėms, atsitiktinai išgėrusiems per daug Rivastigmine Corpus Medica , pasireiškė pykinimas, vėmimas, viduriavimas, padidėjęs kraujospūdis ir haliucinacijos. Taip pat galimas retas pulsas ir sąmonės praradimas.Pamiršus pavartoti Rivastigmine Corpus MedicaJei pamiršote išgerti Rivastigmine Corpus Medica dozę, palaukite ir kitą dozę gerkite įprastu laiku.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *