Roqurum

0
+0 -0

Gamintojas: Hameln pharmaceuticals gmbh
Veiklioji medžiaga: Rokuronio bromidas
Stiprumas: 10mg/ml
Grupė: Receptiniai, Raumenų ir skeleto sistemai

Roqurum (rokuronio bromidas) yra skeleto raumenis atpalaiduojantis vaistas. Raumenis atpalaiduojantys vaistai skiriami operacijų ar chirurginių procedūrų metu. Roqurum blokuoja signalų, vadinamų impulsais, perdavimą iš nervų į raumenis, todėl raumenys atsipalaiduoja. Kadangi atsipalaiduoja ir kvėpavimui reikalingi raumenys, operacijos metu reikia taikyti dirbtinę plaučių ventiliaciją (tai priemonė ligonio kvėpavimui palaikyti).

Rocurum skiriamas vartoti tik ligoninėje:

– kaip pagalbinė priemonė nuosekliai sukeliant bendrąją anesteziją (įprastu būdu arba skubiai), kai reikia palengvinti trachėjos intubaciją (trachėjos intubacija vadinama procedūra, kurios metu per burną į gerklę yra įkišamas specialus lankstus vamzdelis, per kurį atliekama dirbtinė plaučių ventiliacija);
– skeleto raumenų atsipalaidavimui užtikrinti operacijos metu;
– kaip pagalbinė priemonė palengvinti intensyviosios terapijos skyriuje gydomų ligonių intubaciją ir dirbtinę plaučių ventiliaciją.

Roqurum. Vartojimas

Roqurum gali sušvirkšti tik patyręs gydytojas arba jo prižiūrimas kitas medicinos specialistas.

Roqurum švirkščiamas į veną prieš operaciją ar kitą medicininę procedūrą ir/arba jos metu. Vaisto poveikis ligoniui turi būti nuolat stebimas. Esant reikalui, gali būti švirkščiamos papildomos vaisto dozės.

Kokią Roqurum dozę Jums skirti nuspręs gydytojas. Parinkdamas vaisto dozę, jis įvertins Jūsų būklę, atsižvelgs į anestezijos būdą ir numatomą operacijos trukmę, sedacijos metodą ir numatomą dirbtinės plaučių ventiliacijos trukmę, galimą Roqurum sąveiką su kitais kartu vartojamais vaistais

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *