SALBUTAMOL WZF Polfa (2mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.
Veiklioji medžiaga: Salbutamolis
Stiprumas: 2mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Kvėpavimo sistemai

SALBUTAMOL WZF Polfa yra bronchus plečiantis vaistas. Jis stimuliuoja beta 2 adrenoreceptorius, todėl atsipalaiduoja lygieji bronchų raumenys. SALBUTAMOL WZF Polfa Vaistas šalina lygiųjų bronchų raumenų spazmus, susijusius su bronchine astma ar lėtine obstrukcine plaučių liga.

SALBUTAMOL WZF Polfa (2mg). Vartojimas

SALBUTAMOL WZF Polfa visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Vyresni kaip 12 metų vaikai ir suaugę žmonės

Paprastai gydyti pradedama 2-4 mg doze. Ją reikia gerti daugiausiai 4 kartus per parą. Jei būtina, vienkartinę dozę galima kartoti, tačiau ne dažniau kaip kas 6 valandas. Jei minėta dozė pakankamo poveikio nesukelia, gydytojo nurodymu ją galima laipsniškai didinti iki didžiausios, t. y. 8 mg. Tokią dozę galima gerti ne dažniau kaip 4 kartus per parą.

Didesnę dozę reikia vartoti atsargiai: jei pasireiškia šalutinis poveikis, vaisto vartojimą reikia nutraukti.

Didesnę kaip 4 mg vienkartinę dozę galima gerti tik tokiu atveju, jei mažesnė dozė yra neveiksminga.Senyviems žmonėms bei pacientams, kurie yra jautresni simpatikomimetinių aminų poveikiui, iš pradžių reikėtų ne daugiau kaip 4 kartus per parą gerti 2 mg dozę. Jei ji pakankamo poveikio nesukelia, dozę galima laipsniškai didinti iki didžiausios, t. y. 8 mg. Tokią dozę galima gerti ne dažniau kaip 3-4 kartus per parą.

Didžiausia SALBUTAMOL WZF Polfa paros dozė yra 32 mg.6-12 metų vaikai

Paprastai gydyti pradedama 2-4 mg doze. Ją reikia gerti daugiausiai 3 – 4 kartus per parą. Jei būtina, vienkartinę dozę galima kartoti, tačiau ne dažniau kaip kas 6 valandas. Jei minėta dozė pakankamo poveikio nesukelia, gydytojo nurodymu ją galima laipsniškai didinti iki didžiausios, t. y. 6 mg. Tokią dozę galima gerti ne dažniau kaip 4 kartus per parą (paros dozė tokiu atveju yra 24 mg).

Didesnę dozę reikia vartoti atsargiai: jei pasireiškia šalutinis poveikis, vaisto vartojimą reikia nutraukti.

Jei manote, kad SALBUTAMOL WZF Polfa veikia per stipriai arba per silpnai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.Pavartojus per didelę SALBUTAMOL WZF Polfa dozę

Galimi salbutamolio perdozavimo simptomai yra krūtinės angina, traukuliai, kraujospūdžio padidėjimas arba sumažėjimas, širdies plakimo padažnėjimas, širdies ritmo sutrikimas, padidėjęs nervingumas, galvos skausmas, drebulys, burnos džiūvimas, galvos svaigimas, širdies tvinkčiojimas, pykinimas, nemiga bei mažas kalio kiekis kraujyje (hipokaliemija). Jei toks poveikis atsiranda Jums, nutraukite vaisto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. Jei perdozavote anksčiau nei prieš valandą, gydytojas gali norėti išplauti skrandį. Gali būti skirtas palaikomasis ir simptominis gydymas.

Preparato išgėrus daugiau negu nurodyta, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją ar vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *