SANERGY SPINAL

0
+0 -0

Gamintojas: AS GRINDEKS
Veiklioji medžiaga: Bupivakainas
Stiprumas: 5mg/ml
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

SANERGY SPINAL injekcinis tirpalas yra lokalaus poveikio anestetiko preparatas, skirtas vienkartiniam vartojimui.

SANERGY SPINAL vartojamas sukelti tam tikrų kūno dalių nejautrą (aptirpimą) operacijų metu, taip pat skausmui malšinti. Daugiausia šis vaistas vartojamas:

tam tikrų kūno dalių nejautrai sukelti operacijų metu,

skausmui malšinti gimdymo metu, laikotarpiu po operacijos arba po ūmaus sužalojimo.

Norint sukelti kojos ar apatinės galūnės nejautrą operacijos metu, SANERGY SPINAL švirkščiama į apatinę stuburo dalį.

Vaistas neleidžia jausti skausmo, šilumos ir šalčio jo injekcijos srityje. Tačiau tikėtina, kad Jūs vis tiek galėsite jausti spaudimą ir prisilietimą. Tokiu būdu tam tikroje kūno dalyje, kurią inervuoja konkretus nervas ar keli nervai, sukeliama nejautra, ir ši sritis paruošiama operacijai. Daugeliu atveju nejautros metu sukeliama ir tam tikros kūno dalies raumenis inervuojančių nervų blokada, todėl pasireiškia laikinas raumenų silpnumas ir paralyžius.

SANERGY SPINAL. Vartojimas

SANERGY SPINAL Jums paskirs gydytojas arba kartais medicinos slaugytoja gydytojo priežiūroje. Gydytojas nuspręs, kokios vaisto dozės reikia pacientui, atsižvelgdamas į klinikinį poreikį ir fizinę paciento būklę.Pavartojus per didelę SANERGY SPINAL dozę

Perdozavus vaisto, sunkių šalutinių reiškinių pasireiškia labai retai, tačiau juos reikia specifiškai gydyti. Jūsų gydytojas turi būti pasiruošęs tokioms situacijoms.Pirmieji perdozavimo simptomai paprastai pasireiškia kaip klausos ir regos sutrikimas, lūpų, liežuvio ir aplink burną esančios odos aptirpimas, galvos svaigimas, svaigulys, spengimas ausyse, kartais pasunkėjęs kalbėjimas ir raumenų sustingimas. Sunkaus perdozavimo atveju arba vaisto sušvirkštus į netinkamą sritį, gali pasireikšti drebėjimas, traukulių ir sąmonės netekimas.Jei pasireiškus pirmiesiems perdozavimo simptomams, SANERGY SPINAL švirkštimas nutraukiamas, nepageidaujamų reiškinių pasireiškimo pavojus greitai mažėja.Nesuderinamumas

Bupivakaino hidrochlorido tirpumas yra ribotas, kai pH yra >6,5. Į tai reikia atsižvelgti, kai pridedama šarminių tirpalų, t.y. karbonatų, kadangi tuomet gali iškristi nuosėdų.

Tačiau į spinalinei nejautrai sukelti vartojamą injekcinį tirpalą nerekomenduojama pridėti kitų vaistų

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *