Sanoral HCT (3)

0
+0 -0

Gamintojas: Daiichi Sankyo Europe GmbH
Veiklioji medžiaga: Olmesartanas medoksomilis, Amlodipinas, Hidrochlorotiazidas
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Sanoral HCT sudėtyje yra trys veikliosios medžiagos – olmesartano medoksomilis, amlodipinas (amlodipino besilato pavidalu) ir hidrochlorotiazidas. Visos trys medžiagos vartojamos padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti.

Olmesartano medoksomilis priklauso vaistams, vadinamiems „angiotenzino II receptorių blokatorių grupė“. Jis atpalaiduoja lygiuosius kraujagyslių raumenis, todėl mažina kraujospūdį.

Amlodipinas priklauso vaistams, vadinamiems „kalcio kanalų blokatoriai“. Atpalaiduodamas kraujagyslių lygiuosius raumenis jis taip pat mažina kraujospūdį.

Hidrochlorotiazidas priklauso šlapimo išsiskyrimą skatinančių tiazidų grupei (diuretikams). Jis mažina kraujospūdį didindamas skysčių išsiskyrimą iš organizmo tokiu būdu, kad inkstuose susidaro daugiau šlapimo.

Šių medžiagų derinys sukelia jūsų kraujospūdžio sumažėjimą.

Sanoral HCT vartojamas padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti:

  • suaugusiems pacientams, kurių kraujospūdis tinkamai nekontroliuojamas vartojant olmesartano medoksomilio ir amlodipino fiksuotos dozės derinį, arba
  • pacientams, kurie jau vartoja visas šias medžiagas gerdami fiksuotų dozių olmesartano medoksomilio ir hidrochlorotiazido derinį kartu su amlodipino tablete arba fiksuotų dozių olmesartano medoksomilio ir amlodipino derinį kartu su hidrochlorotiazido tablete.

Sanoral HCT (3). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai taip kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė yra viena Sanoral HCT tabletė per parą.

Tabletę galima gerti valgant arba nevalgius. Tabletes reikia nuryti užsigeriant vandeniu (stikline vandens). Tablečių negalima kramtyti. Negalima užsigerti greipfrutų sultimis.

Jei įmanoma, paros dozę patartina gerti kiekvieną dieną tokiu pačiu paros metu, pvz., pusryčiaujant.

Pavartojus per didelę Sanoral HCT dozę

Jei iš karto išgėrėte daugiau tablečių negu reikia, gali sumažėti kraujospūdis ir jūs galite jausti tokius simptomus kaip svaigulį, pagreitėjusį arba sulėtėjusį širdies plakimą.

Jei iš karto išgėrėte daugiau tablečių negu reikia arba jei jas atsitiktinai nurijo vaikas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausios ligoninės skubios medicinos pagalbos skyrių ir pasiimkite vaisto pakuotę arba šį pakuotės lapelį su savimi.

Pamiršus pavartoti Sanoral HCT

Jei pamiršote išgerti paskirtą paros dozę, kitą dieną gerkite įprastinę dozę. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Sanoral HCT

Svarbu Sanoral HCT vartoti tol, kol gydytojas nurodys vartojimą nutraukti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *