Scandonest [Scandonest 3 % plain]

0
+0 -0

Gamintojas: SEPTODONT
Veiklioji medžiaga: Mepivakainas
Stiprumas: 30mg/ml

Šis vaistas vartojamas vietinei arba sritinei anestezijai sukelti atliekant odontologines procedūras suaugusiesiems ir vyresniems nei 4 metų vaikams.

Scandonest [Scandonest 3 % plain]. Vartojimas

Dozavimas

Suaugusieji

Suaugusiesiems vienos gydymo procedūros metu galima suvartoti 1-3 užtaisus, ne daugiau kaip 300 mg mepivakaino hidrochlorido.

Vaikai

4 metų (sveriantys 20 kg) ir vyresni vaikai

Rekomenduojama dozė

Reikiamas vaistinio preparato kiekis nustatomas atsižvelgiant į vaiko amžių ir kūno svorį bei procedūros apimtį. Vidutinė dozė yra 0,75 mg / kg; t.y. 0,025 ml mepivakaino tirpalo vienam kilogramui kūno svorio.

Rekomenduojama didžiausia dozė

Neviršyti mepivakaino dozės 3 mg / kg (0,1 ml /kg) vienam kilogramui kūno svorio.

Vartojimo būdas

Leisti į audinius, infiltruojant nervų galūnėles ir nervų šakas (audinių infiltracija), arba šalia nervinių kamienų ar dantų nervų (nervo blokada).

Vaisto draudžiama sušvirkšti į kraujagyslę. Norint įsitikinti, kad sukeliant sritinę nejautrą (žandikaulio blokadą) adata nepateko į kraujagyslės spindį, reikia atlikti aspiracijos mėginį.

Pavartojus per didelę Scandonest dozę

Perdozavus vaisto, gali pasireikšti šalutinis poveikis. Žr. sk. Pavartojus per didelę Scandonest injekcinio tirpalo dozę).

Jeigu pasireiškia šalutinis poveikis, pacientui turi būti patariama giliai kvėpuoti ir stebėti savo savijautą, ar ji neblogėja.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *