SEDUXEN

0
+0 -0

Gamintojas: Gedeon Richter Plc.
Veiklioji medžiaga: Diazepamas
Stiprumas: 5mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Šis vaistas vartojamas nerimo, susijaudinimo slopinimui bei nepageidaujamai padidėjusios raumenų įtampos mažinimui.

SEDUXEN. Vartojimas

SEDUXEN visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

SEDUXEN vartojamas tik gydytojui paskyrus – tokia doze, tiek laiko ir taip, kaip nurodė gydytojas. Tabletes galite gerti nepriklausomai nuo valgio.

Pavartojus per didelę SEDUXEN dozę

Jei išgėrėte SEDUXEN tablečių daugiau, nei paskyrė gydytojas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Kokie yra perdozavimo požymiai?

Perdozavus gali atsirasti raumenų silpnumas, sumišimas, sumažėjęs budrumas, retai - sujaudinimas, priešingas laukiamam Seduxen poveikiui (žr. skyrių Galimas šalutinis poveikis). Sunkaus perdozavimo atveju galimas sąmonės netekimas, kraujotakos ir kvėpavimo sutrikimas, kvėpavimo nepakankamumas.

Perdozavimo požymių gali atsirasti pavartojus gydytojo paskirtą Seduxen dozę kartu su kitais centrinę nervų sistemą veikiančiais vaistais (žr. skyrių Kitų vaistų vartojimas).

Ką daryti pavartojus per didelę dozę?

Net tik įtarus Seduxen perdozavimą, būtina nedelsiant pranešti gydytojui ir išsaugoti visus vaistus (įskaitant pakuotes ir buteliukus), kuriuos galėjo vartoti pacientas.

Jei perdozuota neseniai, kol atvyks gydytojas, sąmonės nepraradusiam pacientui, kuris gali nuryti, galima plauti skrandį ar sukelti vėmimą. Pacientui, kuris yra mieguistas, netekęs sąmonės ar sunkiai galintis ryti, vėmimą sukelti draudžiama. Mieguistą ar netekusį sąmonės pacientą reikia stabiliai paguldyti ant šono ir pasirūpinti, kad jis galėtų kvėpuoti.

Pamiršus pavartoti SEDUXEN

Jei pamiršote laiku išgerti vaisto, atėjus sekančios dozės laikui, nevartokite dvigubos dozės, nes tai neišlygins praleistos dozės poveikio, be to, gali pasireikšti perdozavimas.

Nustojus vartoti SEDUXEN

Nutraukus ilgalaikį gydymą, net po kelių savaičių gali atsirasti nutraukimo požymių (žr. skyrių Galimas šalutinis poveikis). Gydymą nutraukti galima tik nuolat gydytojui prižiūrint palaipsniui mažinant dozę, kad būtų išvengta nutraukimo požymių.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *