Septolete D menthol

0
+0 -0

Gamintojas: KRKA,
Veiklioji medžiaga: Benzalkonio chloridas, Levomentolis, Pipirmėčių (Menthae piperitae) eterinis aliejus, Eukaliptų (Eucalyptus globulus/Eucalyptus fruticetorum/Eucalyptus smithii) eterinis aliejus, Timolis

Septolete D menthol pastilių sudėtyje yra benzalkonio chlorido, kuris veikia antiseptiškai, naikina daugelį bakterijų ir kai kuriuos grybelius. Mentolis ir pipirmėčių eterinis aliejus mažina skausmą ir kitus nemalonius pojūčius (pvz., deginantį skausmą rijimo metu) bei suteikia pastilėms malonų ir gaivinantį skonį. Timolis veikia antiseptiškai (kaip ir benzalkonio chloridas) bei didina šių pastilių veiksmingumą. Eukaliptų eterinis aliejus skatina gleivių sekreciją viršutiniuose kvėpavimo takuose ir lengvina kvėpavimą.

Septolete D menthol pastilių veikliosios medžiagos tiesiogiai veikia infekcijos sukėlėjus, neleidžia infekcijai išplisti, palengvina infekcinių ir uždegiminių burnos ertmės bei gerklės ligų simptomus.

Septolete D menthol pastilių sudėtyje nėra cukraus, kurio reikia bakterijoms augti, todėl šios pastilės nekenkia dantims.

Septolete D menthol kietosios pastilės vartojamos vietiniam peršalimo ar gripo sukeltų lengvų burnos ir ryklės infekcinių ligų migdolų, gerklės, burnos gleivinės ar dantenų uždegimo gydymui (kartu su kitais vaistais).

Septolete D menthol. Vartojimas

Dozavimas ir vartojimo metodas

Septolete D menthol visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate kreipkitės į gydytoją arba į vaistininką.

Dozavimas suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams

Įprastinė suaugusių ir vyresnių kaip 12 metų vaikų dozė yra 8 pastilės per parą. Ji vartojama sučiulpiant po 1 pastilę kas 2-3 val.

Dozavimas 4-10 metų vaikams

4-10 metų vaikų paros dozė yra ne didesnė kaip 4 pastilės per parą, 10-12 metų vaikų – ne didesnė kaip 6 pastilės per parą. Ji vartojama sučiulpiant po 1 pastilę kas 3-4 val.

Šių pastilių negalima vartoti prieš pat valgį ar valgio metu.

Pavartojus per didelę Septolete D menthol dozę

Veikliųjų medžiagų kiekis pastilėje yra mažas, todėl perdozavimo tikimybė minimali.

Išgėrus per daug pastilių, gali pasireikšti virškinimo sutrikimų, pykinimas, vėmimas ir viduriavimas. Taip atsitikus, reikia nutraukti šio vaisto vartojimą, gerti daug vandens arba pieno ir pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku.

Pamiršus pavartoti Septolete D menthol

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Nustojus vartoti Septolete D menthol

Tokių pokyčių nėra.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *