Sertraline-Teva

+1
+1 -0

Gamintojas: TEVA UK Ltd
Veiklioji medžiaga: Sertralinas
Stiprumas: 50mg

Sertraline-Teva veiklioji medžiaga yra sertralinas. Sertralinas priklauso vadinamųjų selektyviųjų serotonino reabsorbcijos inhibitorių (SSRI) grupei. Šiais vaistais gydoma depresija ir (arba) nerimo sutrikimas.

Sertraline-Teva gali būti vartojamas:

Didžiosios depresijos epizodų gydymui ir didžiosios depresijos epizodų pasikartojimo profilaktikai (suaugusiųjų).

Depresija yra liga, kurios simptomai yra liūdesys, verkšlenimas, negebėjimas tinkamai išsimiegoti ar mėgautis gyvenimu kaip anksčiau.

Jūsų gydytojas nusprendė, kad šis vaistas tinka Jūsų ligai gydyti.

Jei nesate tikras, kodėl Jums skyrė Sertraline-Teva, klauskite gydytojo.

Sertraline-Teva. Vartojimas

Sertraline-Teva visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas.

Sertraline-Teva tabletes galima vartoti valgant arba nevalgius.

Sertraline-Teva vartojama vieną kartą per parą, ryte arba vakare.

Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė yra:

Įprastinė veiksminga paros dozė yra 50 mg. Paros dozę kas savaitę galima didinti 50 mg. Didžiausia rekomenduojama paros dozė yra 200 mg.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Sertraline-Teva negalima gydyti vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus.

Jei turite kepenų ar inkstų sutrikimų, pasakykite gydytojui ir vykdykite jo nurodymus.

Kiek ilgai vartoti vaisto, nurodys gydytojas. Gydymo trukmė priklausys nuo Jūsų ligos pobūdžio bei reakcijos į gydymą. Jūsų būklė gali pradėti gerėti tik po kelių savaičių. Po būklės pagerėjimo depresijos gydymas paprastai dar tęsiamas 6 mėnesius.

Ką daryti pavartojus per didelę Sertraline-Teva dozę?

Išgėrus per daug sertralino, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba, jei neįmanoma, į artimiausios ligoninės skubiosios pagalbos skyrių. Visada pasiimkite vaisto pakuotę su etikete, net jei tablečių pakuotėje ir nėra.

Galimi perdozavimo simptomai yra apsnūdimas, pykinimas ir vėmimas, dažnas širdies plakimas, drebulys, baimingas susijaudinimas, galvos svaigimas ir (retai) sąmonės išnykimas.

Pamiršus pavartoti Sertraline-Teva

Pamiršus pavartoti dozę, praleistos dozės negerkite. Toliau vaistą vartokite taip, kaip nurodyta. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Nustojus vartoti Sertraline-Teva

Nenutraukite Sertraline-Teva vartojimo, nebent taip nurodė gydytojas. Gydytojas kelias savaites laipsniškai mažins Sertraline-Teva dozę ir tik tada gydymą nutrauks visiškai. Jei vaisto vartojimą nutrauksite staiga, gali pasireikšti šalutinis poveikis: galvos svaigimas, tirpulys, miego sutrikimas, baimingas susijaudinimas arba nerimas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas ir drebulys. Jei nutraukus Sertraline-Teva vartojimą atsiras bet koks paminėtas ar nepaminėtas šalutinis poveikis, pasitarkite su gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *