Sevoflurane Baxter

0
+0 -0

Gamintojas: Baxter SA
Veiklioji medžiaga: Sevofluranas
Stiprumas: 100%

Sevoflurane Baxter sudėtyje yra sevoflurano. Sevofluranas yra operacijų metu naudojamas bendrojo pobūdžio anestetikas. Tai inhaliacinis anestetikas (vartojamas kaip įkvepiami garai). Įkvėpus sevoflurano garų užmiegama giliu miegu nejaučiant skausmo. Sevofluranas palaiko gilų miegą nejaučiant skausmo (bendrąją nejautrą) operacijos metu.

Jeigu Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją

Sevoflurane Baxter. Vartojimas

Sevoflurane Baxter skiria anesteziologas. Anesteziologas nuspręs, kokio kiekio jums reikia ir kada jį skirti. Dozė skiriasi priklausomai nuo jūsų amžiaus, kūno svorio, operacijos tipo ir kitų operacijos metu skiriamų vaistų.

Sevoflurane Baxter iš skysto sevoflurano tiekiamas į garintuvą, specialiai skirtą tiekti sevofluranui. Jūsų paprašys įkvėpti sevoflurano garų per kaukę, kad užmigtumėte. Gali būti skiriama kito anestetiko injekcija, kad užmigtumėte, o po to per kaukę ar į gerklę įkištą vamzdelį skirtas Sevoflurane Baxter.

Anesteziologas (gydytojas) nusprendžia, kada nutraukti Sevoflurane Baxter vartojimą. Nutraukus vartojimą, po kelių minučių pabusite.

Jei pavartota per didelė Sevoflurane Baxter dozė

Sevoflurane Baxter skiria tik specialistas, todėl mažai tikėtina, kad bus skirta per didelė Sevoflurane Baxter dozė. Perdozavus Sevoflurane Baxter, anesteziologas turi imtis visų reikiamų priemonių.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *