Sevorane (250ml) (1)

0
+0 -0

Gamintojas: Aesica Queenborough Limited
Veiklioji medžiaga: Sevofluranas
Stiprumas: 250ml
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Sevorane priklauso bendraisiais anestetikais vadinamų vaistų grupei. Šie vaistai veikia laikinai mažindami centrinės nervų sistemos aktyvumą. Dėl to visiškai išnyksta jutimai, įskaitant sąmonės netekimą, o tai leidžia atlikti chirurginę operaciją be skausmo ar kančios. Sevorane yra skaidrus, bespalvis skystis, kuris patekęs į specialų anestezijos aparatą (garintuvą) tampa dujomis. Jūs įkvėpsite šias dujas, sumaišytas su deguonimi. Įkvėptas (inhaliuotas) Sevorane sukels ir palaikys gilų miegą nejaučiant skausmo (bendrąją anesteziją) suaugusiems žmonėms ir vaikams.

Sevorane (250ml) (1). Vartojimas

Sevorane VISADA Jums duos anesteziologas. Jis nuspręs, kokią dozę reikia vartoti, atsižvelgdamas į Jūsų amžių, kūno masę ir chirurginės operacijos pobūdį. Pavartojus Sevorane, užmigsite greitai ir lengvai. Be to, preparatas yra malonaus kvapo.

Miego sužadinimas anestezijos pradžioje

Norėdamas Jus užmigdyti, anesteziologas gali paprašyti, kad giliai įkvėptumėte Sevorane per kaukę. Vis dėlto daugeliu atvejų, kad užmigtumėte, prieš vartojant Sevorane, bus suleista kito anestetiko.

Anestezijos metu miegui palaikyti

Prižiūrint anesteziologui, operacijos metu ir toliau kvėpuosite Sevorane per kaukę.

Atsibudimas po anestezijos

Kai tik anesteziologas nutrauks Sevorane inhaliavimą, per keletą minučių atsibusite.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į palatos gydytoją ar anesteziologą.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *