Sildenafil Accord (25mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Accord Healthcare Limited
Veiklioji medžiaga: Sildenafilis
Stiprumas: 25mg
Grupė: Šlapimo ir lytinių organų sistemai, Receptiniai

Sildenafil Accord priklauso vaistų, vadinamų 5 tipo fosfodiesterazės (FDE5) inhibitoriais, grupei. Seksualinės stimuliacijos metu vaistas skatina varpos kraujagyslių išsiplėtimą, todėl į varpą priteka daugiau kraujo. Sildenafil Accord skatina varpos erekciją tik tokiu atveju, jeigu yra lytinė stimuliacija.

Sildenafil Accord tabletėmis gydomi vyrai, kuriems yra sutrikusi erekcija, kartais dar vadinama impotencija. Tai tokia būklė, kai vyro varpa nesustandėja arba standi neišlieka tiek laiko, kiek reikia lytiniam aktui atlikti.

Sildenafil Accord (25mg). Vartojimas

Sildenafil Accord visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta pradinė dozė yra 50 mg.Dažniau negu vieną kartą per parą Sildenafil Accord gerti negalima.Sildenafil Accord reikia išgerti likus maždaug vienai valandai iki numatomų lytinių santykių. Tabletę reikia nuryti nesukramtytą užsigeriant stikline vandens.

Jeigu manote, kad Sildenafil Accord veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Sildenafil Accord gali padėti sukelti erekciją tik esant seksualinei stimuliacijai. Poveikio pradžia kiekvienam pacientui yra skirtinga, tačiau paprastai jis pasireiškia praėjus 0,5–1 valandai po vaisto pavartojimo. Jeigu Sildenafil Accord tabletė geriama valgant sotų maistą, poveikis gali pasireikšti šiek tiek vėliau.Jei išgėrus Sildenafil Accord erekcijos sukelti nepavyksta arba jei erekcija neišsilaiko tiek laiko, kiek reikia lytiniam aktui atlikti, kreipkitės į gydytoją.Pavartojus per didelę Sildenafil Accord dozę

Jeigu Jūs ar kas nors kitas prarijo kelias tabletes vienu metu arba galvojate, kad šių tablečių galėjo praryti vaikas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, vaistininką ar vykite į skubios medicininės pagalbos skyrių. Visada pasiimkite kelias tabletes ar vaistų dėžutę ir pakuotės lapelį su savimi, tai leis lengviau atpažinti tabletes.Gali dažniau pasireikšti ir pasunkėti šalutinis poveikis. Geriant didesnę kaip 100 mg dozę, vaisto veiksmingumas nepadidėja.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *