Sildenafil Sandoz (50mg) (2)

0
+0 -0

Gamintojas: Hexal AG
Veiklioji medžiaga: Sildenafilis
Stiprumas: 50mg
Grupė: Šlapimo ir lytinių organų sistemai, Receptiniai

Sildenafil Sandoz priklauso vaistų, vadinamų 5 tipo fosfodiesterazės (FDE5) inhibitoriais, grupei. Lytinio sužadinimo metu jis padeda išsiplėsti Jūsų varpos kraujagyslėms, todėl į varpą priteka daugiau kraujo. Sildenafil Sandoz skatina varpos erekciją tik tokiu atveju, jeigu esate lytiškai sužadintas. Jei erekcijos sutrikimo nėra, Sildenafil Sandoz tablečių turite nevartoti. Moterims Sildenafil Sandoz vartoti negalima.

Sildenafil Sandoz tabletėmis gydomi vyrai, kuriems yra sutrikusi erekcija, kartais dar vadinama impotencija. Tai tokia būklė, kai vyro varpa nesustandėja arba standi neišlieka tiek laiko, kiek reikia lytiniam aktui atlikti.

Sildenafil Sandoz (50mg) (2). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprasta pradinė dozė yra 50 mg.

Dažniau negu vieną kartą per parą Sildenafil Sandoz gerti negalima.

Sildenafil Sandoz reikia išgerti likus maždaug vienai valandai iki numatomų lytinių santykių. Sildenafil Sandoz burnoje disperguojamos plėvelės yra skirtos vartoti per burną ir yra geriamos be vandens. Jeigu pageidaujama, Sildenafil Sandoz taip pat galima vartoti užsigeriant vandeniu.

Vartojimo instrukcijos

Svarbu: Nelieskite burnoje disperguojamos plėvelės drėgnomis rankomis!

a) Paimkite paketėlį, ant vieno iš trumpesnių kraštų suraskite rodyklės žymę ir laikykite paketėlį taip, kad šis kraštas būtų nukreiptas į viršų. Čia paketėlis yra neužlydytas.

b) Atsargiai atskirkite abi paketėlio puses ties rodyklės žyme. Dabar Jūs galite laikyti kiekvieną tarp nykščio ir rodomojo piršto naudojant vieną ranką kiekvienai pusei.

c) Atsargiai plėškite priešingomis kryptimis abi paketėlio puses, kol jos atsiskirs. Tada taps matoma burnoje disperguojama plėvelė, esanti ant vienos iš atskirtų paketėlio pusių.

d) Išimkite sausais pirštais iš paketėlio burnoje disperguojamą plėvelę ir įdėkite ją į savo burną tiesiai ant liežuvio. Ji greitai išsiskaido, todėl galima lengvai nuryti.

Jeigu manote, kad Sildenafil Sandoz veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Sildenafil Sandoz gali padėti sukelti erekciją tik esant seksualinei stimuliacijai. Sildenafil Sandoz poveikio pradžia kiekvienam pacientui yra skirtinga, tačiau paprastai poveikis pasireiškia praėjus 0,5-1 valandai po vaisto pavartojimo. Jeigu Sildenafil Sandoz tabletė geriama valgant sotų maistą, poveikis gali pasireikšti šiek tiek vėliau.

Jei išgėrus Sildenafil Sandoz erekcijos sukelti nepavyksta arba jei erekcija neišsilaiko tiek laiko, kiek reikia lytiniam aktui atlikti, kreipkitės į savo gydytoją.

Ką daryti pavartojus per didelę Sildenafil Sandoz dozę?

Gali dažniau pasireikšti ir pasunkėti šalutinis poveikis. Didesnė kaip 100 mg dozė veiksmingumo nepadidina.

Daugiau burnoje disperguojamų plėvelių, nei skyrė gydytojas, gerti negalima.

Jeigu išgėrėte per daug burnoje disperguojamų plėvelių, kreipkitės į savo gydytoją.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *