Strepsils Intensive

0
+0 -0

Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare International Limited
Veiklioji medžiaga: Flurbiprofenas
Stiprumas: 8,75mg

Strepsils Intensive kietosiose pastilėse yra flurbiprofeno. Flurbiprofenas priklauso vaistų, kurie vadinami nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei. Šie vaistai keičia organizmo reakciją į skausmą, patinimą ir karščiavimą. Strepsils Intensive kietosios pastilės mažina šiuos gerklės uždegimo simptomus: skausmingumą, skausmą ir patinimą.

Strepsils Intensive. Vartojimas

Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams. Jaunesniems kaip 12 metų vaikams šių kietųjų pastilių vartoti nerekomenduojama.

- Vieną kietąją pastilę įsidėkite į burną ir lėtai čiulpkite.

- Čiulpimo metu nuolat judinkite kietąją pastilę burnos ertmėje;

- Pastilių gydomasis poveikis turėtų pasireikšti po 30 minučių;

- Jeigu reikia, vartokite po vieną pastilę kas 3-6 valandas;

- Vartoti daugiau kaip 5 kietąsias pastiles per 24 valandas negalima.Kietosios pastilės skirtos tik trumpalaikiam vartojimui.Turėtumėte vartoti kuo mažiau kietųjų pastilių – tik tiek, kiek pakanka, kad palengvėtų Jūsų ligos simptomai. Strepsils Intensive kietųjų pastilių vartoti ilgiau nei 3 dienas be gydytojo nurodymo negalima. Jeigu simptomai nepalengvėja arba atsiranda naujų simptomų, tokių kaip bakterinė infekcija, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.Ką daryti pavartojus per didelę Strepsils Intensive dozę?

Nedelsdami pasakykite gydytojui ar vaistininkui arba vykite į artimiausią ligoninę. Perdozavimo požymiai gali būti pykinimas ar vėmimas, skrandžio skausmas ar rečiau viduriavimas, ūžimas ausyse, galvos skausmai bei kraujavimas iš virškinimo trakto.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *