SULFARGIN

0
+0 -0

Gamintojas: Tallinna Farmaatsiatehase AS
Veiklioji medžiaga: Sulfadiazinas
Stiprumas: 10mg/g
Grupė: Dermatologiniai susirgimai, Receptiniai, Kompensuojamieji

SULFARGIN – tai mikrobus naikinantis lokaliai veikiantis tepalas.

SULFARGIN tepalas vartojamas papildomam lokaliam infekuotų nudegimų žaizdų, trofinių opų ar pragulų gydymui ar norint išvengti nudegimo žaizdų ar stipraus nubrozdinimo užsikrėtimo mikrobais.

SULFARGIN. Vartojimas

Vartoti ant odos. Vaisto nuryti negalima!

SULFARGIN visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusieji

Pašalinus nekrozinius audinius ant žaizdos vieną arba du kartus per parą tepamas plonas (2–4 mm) tepalo sluoksnis (aptvarstoma steriliu bintu arba žaizda paliekama atvira).

Tepalą taip pat galima tepti ant sterilaus tvarsčio, kuris uždedamas ant pažeisto paviršiaus. SULFARGIN tepalo vartojimas yra neskausmingas, tepalas netepa drabužių ir patalynės.

Didžiausia vienkartinė preparato dozė – 300 g. Gydymo trukmė individuali, priklauso nuo ligos pobūdžio bei laipsnio. Dažniausiai gydymas trunka ne daugiau kaip 3 savaites. Jūsų gydytojas nustatys, kokios tepalo dozės Jums reikia ir kiek laiko jo vartoti. Jeigu gydytojas Jums paskyrė kitokią doze, nei nurodyta šiame lapelyje, vadovaukitės gydytojo nurodymais.

SULFARGIN tepalo negalima vartoti neišnešiotiems naujagimiams ir jaunesniems kaip 3 mėnesių kūdikiams (žr. poskyrį SULFARGIN vartoti negalima ).

Vyresni kaip 3 mėnesių kūdikiai ir vaikai

SULFARGIN nerekomenduojama vartoti vyresniems kaip 3 mėnesių kūdikiams ir vaikams, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nepakanka.

Naujagimiai ir jaunesni kaip 3 mėnesių kūdikiai

Sulfadiazino sidabro druskos negalima vartoti naujagimiams ir jaunesniems kaip 3 mėnesių kūdikiams.

Senyvi ligoniai

Specialių SULFARGIN tepalo vartojimo rekomendacijų šiai pacientų grupei nėra.

Ligoniai, kurių kepenų ar /inkstų funkcija sutrikusi

SULFARGIN tepalo atsargiai reikia vartoti žmonėms su kepenų ir inkstų sutrikimais, ypač jei gydoma didelis odos plotas ar gydoma ilgą laiką. Gydytojas nustatys, kokios tepalo dozės reikia ir kiek laiko jo vartoti.

Pavartojus per didelę SULFARGIN dozę

Pavartojus per didelę tepalo dozę, kreipkitės į gydytoją. Ilgai tepant preparato ant didelės žaizdos, sulfonamido koncentracija serume gali padidėti iki tokio pat lygio, kaip kad skiriant sisteminį gydymą, todėl gali pasireikšti visi sisteminiam gydymui sulfonamidais būdingi šalutiniai reiškiniai (žr. 4 skyrių).

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *