Sumatriptan Actavis (100mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis hf.
Veiklioji medžiaga: Sumatriptanas
Stiprumas: 100mg

Sumatriptan Actavis priklauso vaistų grupei, kuri vadinama serotonino receptorių agonistais.

Manoma, kad migreninį galvos skausmą sukelia tam tikrų kraujagyslių išsiplėtimas. Sumatriptanas šias kraujagysles sutraukia, todėl lengvina migreninį galvos skausmą.

Sumatriptan Actavis gydomas migrenos priepuolis, pasireiškiantis su aura (įspėjamieji pojūčiai, tarp kurių paprastai būna iškraipymų, pvz., šviesos žybčiojimas, zigzaginės linijos, žvaigždės arba bangos) arba be jos.

Sumatriptan Actavis (100mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Kokia dozė Jums tinka, nustatys gydytojas. Rekomenduojamos dozės viršyti negalima.Gydytojas šio vaisto skyrė Jums. Kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas jiems, net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų, gali pakenkti.Kaip Sumatriptan Actavis vartoti

- Reikia nuryti visą tabletę užgeriant puse stiklinės vandens. 50 mg tabletę galima padalyti į dvi lygias dalis. Tabletę galima sutrinti ir sumaišyti su vandeniu.

- Sumatriptan Actavis reikia gerti atsiradus pirmųjų migrenos priepuolio požymių, nors priepuolio metu jo galima gerti ir vėliau.

- Migrenos priepuolio užkirtimui (profilaktikai) Sumatriptan Actavis vartoti negalima.Dozavimas

Prasidėjus migrenos priepuoliui, rekomenduojama sumatriptano dozė suaugusiam žmogui yra 50 mg. Kai kuriems pacientams gali reikėti 100 mg. Didžiausia paros dozė yra 300 mg.Jeigu pirma dozė migrenos simptomus palengvino, tačiau vėliau jie atsinaujino, 24 valandų laikotarpiu tokią pačią dozę galima gerti antrą kartą, retais atvejais ( ir trečią kartą. 300 mg paros dozės viršyti negalima.Jeigu pirma dozė simptomų nepalengvino ir vaistas poveikio nesukelia, kitų dozių to paties priepuolio metu gerti negalima. Preparato galima gerti tik prasidėjus kitam priepuoliui.Jeigu manote, kad Sumatriptan Actavis veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Ką daryti pavartojus per didelę Sumatriptan Actavis dozę?

Perdozavimo simptomai yra tokie patys, kokie išvardyti 4 sky

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *