Sundinafit (25mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis Ltd.
Veiklioji medžiaga: Sildenafilis
Stiprumas: 25mg

Sundinafit priklauso vaistų, vadinamų 5-ojo tipo fosfodiesterazės (FDE5) inhibitoriais, grupei. Jis padeda atpalaiduoti Jūsų varpos kraujagysles, todėl seksualinio jaudinimo metu į varpą priteka daugiau kraujo. Sundinafit sukelti erekciją Jums padės tik seksualinės stimuliacijos metu. Jei erekcijos funkcija nesutrikusi, Sundinafit tablečių vartoti negalima. Moterims Sundinafit vartoti negalima.

Sundinafit gydomas erekcijos funkcijos sutrikimas, kartais vadinamas impotencija. Tai būklė, kai varpa nesustandėja arba neišsilaiko pakankamai standi ir stačia, kad vyras galėtų atlikti lytinį aktą.

Sundinafit (25mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Rekomenduojama pradinė dozė yra 50 mg.Dažniau negu kartą per parą Sundinafit gerti negalima.Sundinafit turite gerti likus maždaug valandai iki numatomų lytinių santykių. Nurykite visą tabletę, užgeriant stikline vandens.Jeigu manote, kad Sundinafit veikia per stipriai arba per silpnai, pasikalbėkite su savo gydytoju arba vaistininku.Sundinafit erekciją sukelti padės tik seksualinės stimuliacijos metu. Laikas, per kurį Sundinafit pradeda veikti, atskiriems asmenims yra skirtingas, tačiau paprastai jis yra 0,5 – 1 val. Galite pastebėti, kad su sunkiu maistu pavartotas Sundinafit pradeda veikti vėliau.Jeigu Sundinafit erekcijos sukelti Jums nepadeda arba jeigu erekcija neišsilaiko tiek lako, kiek reikia lytiniam aktui užbaigti, turite pasakyti savo gydytojui.Ką daryti pavartojus per didelę Sundinafit dozę?

Gali padaugėti ir pasunkėti šalutinis poveikis. Didesnės negu 100 mg dozės veiksmingumo nedidina.Daugiau tablečių, nei Jūsų gydytojo skirta, gerti negalima.Jeigu tablečių išgėrėte daugiau, negu reikia, kreipkitės į gydytoją.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *