Sustanon

+1
+1 -0

Gamintojas: N.V.Organon
Veiklioji medžiaga: Testosterono esterių mišinys
Stiprumas: 250mg/ml
Grupė: Šlapimo ir lytinių organų sistemai, Receptiniai

Sustanon yra skaidrus gelsvas injekcinis tirpalas, kurio sudėtyje yra 4 skirtingų formų veikliosios medžiagos testosterono (250 mg/ml).

Veikliosios Sustanon medžiagos (žiūrėkite 6 skyriaus poskyrį „Sustanon sudėtis“) Jūsų organizme paverčiamos testosteronu. Testosteronas yra natūralus vyriškas lytinis hormonas, priklausantis androgenų grupei.

Vyro organizme testosteroną gamina sėklidės. Jis yra būtinas normaliam augimui, vyriškų lyties organų raidai ir veiklai, antrinių lytinių požymių formavimuisi. Šis hormonas būtinas, kad ant kūno augtų plaukai, kaulų ir raumenų augimui, jis stimuliuoja eritrocitų gamybą. Dėl testosterono vyrų balsas yra žemas. Vaistais, kuriuose yra testosterono, gydomi asmenys, kurių organizme yra per mažai arba visai nėra natūralaus testosterono (būklė vadinama lytinių liaukų funkcijos susilpnėjimu arba hipogonadizmu).

Sustanon gali būti skiriamas palaikomajam gydymui iš moteriškos į vyrišką lytį pakeitusiems asmenims (atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius lyties keitimą).

Sustanon. Vartojimas

Šį vaistą gali sušvirkšti tik gydytojas arba slaugytojas.

Vaistas švirkščiamas giliai į raumenis (pvz., sėdmens, šlaunies, žasto).

Įprasta dozė – kas 3 savaites švirkščiama po 1 ml tirpalo.

Jeigu manote, kad šis vaistas veikia per stipriai arba per silpnai, nedelsdami apie tai pasakykite gydytojui arba slaugytojui.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Sustanon saugumas ir veiksmingumas vaikams ir paaugliams dar nėra pakankamai ištirtas. Šį vaistą vartojančius lytiškai nesubrendusius vaikus stebės jų gydytojas (žiūrėkite 2 skyriaus poskyrį „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“).

Ką daryti pavartojus per didelę Sustanon dozę?

Šį vaistą Jums sušvirkš gydytojas arba slaugytojas. Jeigu manote, kad šis vaistas veikia per stipriai, nedelsdami apie tai pasakykite gydytojui arba slaugytojui.

Pamiršus pavartoti Sustanon

Šį vaistą Jums suleis gydytojas arba slaugytojas. Jeigu numatytu laiku Jums nebuvo suleista dozė, kiek galėdami greičiau apie tai pasakykite gydytojui arba slaugytojui. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Sustanon

Nustojus vartoti šio vaisto poveikis išnyksta ne iš karto, bet palaipsniui silpnėja.

Nustojus gydytis šiuo vaistu, prieš pradedant gydymą buvę nusiskundimai gali vėl atsirasti po keletos savaičių.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *