Tanyz ERAS

0
+0 -0

Gamintojas: Krka, d.d., Novo mesto
Veiklioji medžiaga: Tamsulozino hidrochloridas
Stiprumas: 0,4mg

Tamsulozinas atpalaiduoja priešinės liaukos ir šlapimo takų raumenis. Atpalaiduodamas raumenis, tamsulozinas padeda lengviau sulaikyti šlapimą, lengvina šlapimo pratekėjimą ir palengvina šlapinimąsi.

Tanyz ERAS skiriamas vyrams padidėjusios priešinės liaukos (gerybinės prostatos hiperplazijos) sukeltiems šlapinimosi sutrikimo simptomams palengvinti. Tokie simptomai gali būti: šlapinimosi pasunkėjimas (silpna srovė), šlapimo lašėjimas, skubus poreikis pasišlapinti ar poreikis dažnai šlapintis naktį, o taip pat ir dieną.

Tanyz ERAS. Vartojimas

Tanyz ERAS visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprasta dozė yra viena tabletė per parą. Tabletes galima vartoti valgant arba be maisto, geriausia kiekvieną dieną tuo pačiu laiku.

Nurykite visą tabletę. Svarbu, kad tabletės netraiškytumėte ir nekramtytumėte, nes tai gali turėti įtakos tamsulozino veikimui.

Nenumatyta, kad tamsuloziną vartotų vaikai.

Pavartojus per didelę Tanyz ERAS dozę

Išgėrus per didelę Tanyz ERAS dozę, gali staiga sumažėti arterinis kraujospūdis. Gali pasireikšti svaigulys, silpnumas, vėmimas, viduriavimas ir apalpimas. Atsigulkite, kad sumažėtų poveikis, susijęs su arterinio kraujospūdžio sumažėjimu, ir tada susisiekite su savo gydytoju.

Pamiršus pavartoti Tanyz ERAS

Jeigu užmiršote išgerti Tanyz ERAS tabletę rekomenduojamu laiku, galite išgerti tabletę vėliau tą pačią dieną. Jeigu prisiminėte kitą dieną, tik išgerkite kitą dozę įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Tanyz ERAS

Per anksi nutraukus gydymą Tanyz ERAS, gali atsinaujinti buvę nusiskundimai. Todėl Tanyz ERAS vartokite tol, kol skiria gydytojas, net jeigu nusiskundimų visiškai neliko. Jeigu norite nutraukti gydymą, visada pasitarkite su gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *