Tarnasol plus (1)

0
+0 -0

Gamintojas: LABORATORIOS LICONSA, S.A.
Veiklioji medžiaga: Losartano kalio druska, Hidrochlorotiazidas
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Losartano kalio druska priklauso vaistų grupei, vadinamai angiotenzino II receptorių blokatoriais. Angiotenzinas II yra organizme gaminama medžiaga, kuri jungiasi prie receptorių esančių kraujagyslėse ir sukelia jų susitraukimą, todėl padidėja kraujospūdis. Losartanas neleidžia angiotenzinui II prisijungti prie šių receptorių, sukeldamas kraujagyslių atsipalaidavimą, kuris savo ruožtu sumažina kraujospūdį.

Hidrochlorotiazidas priklauso vaistų grupei, vadinamai diuretikais.

[Tarnasol plus 50/12,5 mg]:

Tarnasol plus naudojamas aukštam kraujospūdžiui gydyti. Tarnasol plus yra tinkamas pasirinkimas tiems žmonėms, kurie kitaip turėtų būti gydomi losartano kalio druska ir hidrochlorotiazidu, skiriamais atskiromis tabletėmis.

[Tarnasol plus 100/25 mg]:

Tarnasol plus naudojamas aukštam kraujospūdžiui gydyti pacientams, kuriems negautas pakankamas atsakas į gydymą Tarnasol plus 50/12,5 mg.

Tarnasol plus (1). Vartojimas

Tarnasol plus visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Vartojimas suaugusiems

[Tarnasol plus 50/12,5 mg]:Aukštas kraujospūdis

Įprasta dozė yra viena tabletė kartą per parą. Jei reikės, gydytojas gali padidinti dozę iki maksimalios – dviejų tablečių per parą.[Tarnasol plus 100/25 mg]:Aukštas kraujospūdis

Įprasta dozė yra viena tabletė kartą per parą.Vartojimas vaikams ir paaugliams iki 18 metų amžiaus

Losartano kalio ir hidrochlorotiazido negalima skirti vaikams ir paaugliams.

Pavartojus per didelę Tarnasol plus dozę

Jeigu Jūs (arba kas nors kitas) vienu kartu nuryja daug tablečių arba, jei manote, kad vaikas galėjo nuryti kiek nors tablečių, kreipkitės į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių, gydytoją arba apsinuodijimų centrą. Perdozavimas gali sukelti širdies problemų ar dehidraciją. Pasiimkite šį lapelį, likusias tabletes ir pakuotę eidami į ligoninę ar pas gydytoją, kad jie žinotų, kokios tabletės buvo suvartotos.

Pamiršus pavartoti Tarnasol plus

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Kitą dozę gerkite įprastu laiku.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *