TAXEGIS (20mg)

0
+0 -0

Gamintojas: EGIS Pharmaceuticals PLC
Veiklioji medžiaga: Docetakselis
Stiprumas: 20mg

Šio vaisto pavadinimas yra TAXEGIS 20 mg / 80 mg koncentratas ir tirpiklis infuziniam tirpalui. Jo bendrinis pavadinimas yra docetakselis. Docetakselis yra medžiaga, išskirta iš kukmedžių spyglių.

Docetakselis priklauso priešvėžinių vaistų, vadinamų taksanais, grupei.

Jūsų gydytojas TAXEGIS Jums skyrė krūties vėžiui, specialios rūšies (nesmulkialąsteliniam) plaučių vėžiui, prostatos vėžiui, skrandžio vėžiui ar galvos ir kaklo vėžiui gydyti.

– Progresavęs krūties vėžys gali būti gydomas vien TAXEGIS arba jo deriniu su doksorubicinu, trastuzumabu ar kapecitabinu.

– Ankstyvajam krūties vėžiui su išplitimu į limfmazgius arba be išplitimo į limfmazgius gydyti TAXEGIS galima skirti derinyje su doksorubicinu ir cikofosfamidinu.

– Plaučių vėžys gali būti gydomas vien TAXEGIS arba jo deriniu su cisplatina.

– Prostatos vėžys gydomas TAXEGIS ir prednizono arba prednizolono deriniu.

– Į kitą vietą išplitęs (metastazavęs) skrandžio vėžys gydomas TAXEGIS, cisplatinos ir 5-fluorouracilo deriniu.

– Galvos ir kaklo vėžys gydomas TAXEGIS, cisplatinos ir 5-fluorouracilo deriniu.

TAXEGIS (20mg). Vartojimas

TAXEGIS Jums sulašins sveikatos priežiūros specialistas.Įprastinis dozavimas

Dozė priklausys nuo Jūsų kūno svorio ir bendrosios būklės. Jūsų gydytojas apskaičiuos Jūsų kūno paviršiaus plotą kvadratiniais metrais (m2) ir nustatys dozę, kurią turite vartoti.Vartojimo būdas ir metodas

TAXEGIS Jums bus infuzuojamas į vieną iš Jūsų venų (intraveninis būdas). Infuzija trunka maždaug 1 valandą. Infuzijos metu Jūs būsite ligoninėje.Vartojimo dažnis

Paprastai šio vaisto Jums turėtų būti infuzuojama kas 3 savaites.Priklausomai nuo Jūsų kraujo tyrimo duomenų, bendrosios būklės ir reakcijos į TAXEGIS, Jūsų gydytojas gali keisti dozę ir jos vartojimo dažnį. Pasireiškus viduriavimui, burnos gleivinės išopėjimui, tirpuliui, badymui ir dilgčiojimui arba karščiavimui, labai svarbu informuoti savo gydytoją ir pateikti jam / jai kraujo tyrimo rezultatus. Ši informacija padės gydytojui nustatyti, ar nereikia mažinti dozės.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *