Taxier [VIGRANDE]

0
+0 -0

Gamintojas: Saneca Pharmaceuticals a.s.
Veiklioji medžiaga: Sildenafilis
Stiprumas: 100mg

Taxier priklauso vaistų, kurie vadinami 5-ojo tipo fosfodiesterazės inhibitoriais. Jis padeda atpalaiduoti Jūsų varpos kraujagysles, todėl kraujas įteka į varpą tuo metu, kai esate lytiškai sujaudintas. Taxier erekciją sukelti padės tik lytinio jaudinimo metu. Jeigu erekcijos sutrikimų nėra, Taxier vartoti negalima. Moterims vartoti Taxier taip pat negalima.

Taxier skirtas vyrų erekcijos funkcijos sutrikimui, vadinamam impotencija, gydyti. Tai negalėjimas sukelti ar palaikyti varpos sustandėjimo ir pasistojimo, tinkamų lytiniam aktui atlikti.

Taxier [VIGRANDE]. Vartojimas

Taxier visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta pradinė dozė yra 50 mg sildenafilio (veikliosios medžiagos kiekis, esantis 50 mg tabletėje).

Dažniau negu kartą per parą Taxier vartoti negalima.

Taxier turite gerti likus maždaug valandai iki planuojamo lytinio akto. Nurykite visą tabletę, užgerdami stikline vandens.

Jeigu manote, kad Taxier veikia per stipriai arba per silpnai, pasikalbėkite su gydytoju arba vaistininku.

Taxier Jums padės sukelti erekciją tik lytinio jaudinimo metu. Laikas, per kurį Taxier pradeda veikti, atskiriems asmenims skiriasi, tačiau dažniausiai jis pradeda veikti per 30 min. - 1 val. Jeigu Taxier pavartosite su sunkiu maistu, galite pastebėti, kad jis pradeda veikti vėliau.

Jeigu Taxier erekcijos sukelti nepadeda arba jeigu erekcijos trukmė nėra pakankama, kad galėtumėt užbaigti lytinį aktą, turite apie tai pasakyti savo gydytojui.

Pavartojus per didelę Taxier dozę

Gali padažnėti ir pasunkėti šalutinis poveikis. Didesnių negu 100 mg dozių veiksmingumas nėra didesnis.

Daugiau tablečių, negu gydytojo nurodyta, gerti negalima.

Jeigu išgėrėte daugiau tablečių negu reikia, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *