TEARS NATURALE

+5
+5 -0

Gamintojas: S.A. Alcon-Couvreur N.V.
Veiklioji medžiaga: Hipromeliozė, Dekstranas 70
Grupė: Jutimo organams

TEARS NATURALE yra vartojamas simptominiam akių ragenos ir junginės sausmės, pasireiškusios dėl ašarų sekrecijos sumažėjimo (pvz., esant sausajam ragenos ir junginės uždegimui, Sjogreno sindromui, akies junginės dirginimo simptomams sukeltiems vėjo ar saulės), gydymui

Sausos akys. Jūsų ašarose yra reikiamas kiekis natūralių sudedamųjų dalių, kurių derinys akių paviršiuje sudaro apsauginį sluoksnį, vadinamą ašarų plėvele. Ašarų plėvelė nuolat dengia ir drėkina Jūsų akis, todėl akys yra sveikos ir Jūs gerai jaučiatės. Kai kurių žmonių akyse susidaro per mažai natūralių ašarų arba jose nėra visų reikiamų dalių, todėl ašarų plėvelė gali suirti ir akies paviršiuje susidaryti sausų plotelių, sukeliančių sausų, jautrių akių simptomus – deginimą, peršėjimą, dilgčiojimą, akių nuovargį, jautrumą šviesai arba bendrus nemalonius pojūčius.

Akių lašai TEARS NATURALE priklauso vaistų grupei, vadinamai dirbtinėmis ašaromis. Šių lašų sudėtyje yra DUASORB – vandenyje tirpi polimerų sistema (0,1 % dekstranas 70 ir 0,3 % hipromeliozė), kuri, susimaišiusi su Jūsų natūraliomis ašaromis užtikrina gerą savijautą ir ilgam sumažina sausų akių simptomus. Taip pat žymiai sumažėja sudirgusių akių pojūtis. Kita TEARS NATURALE sudedamoji dalis yra saugus, nedirginantis konservantas 0,0011 % POLYQUAD.

TEARS NATURALE. Vartojimas

Visada vartokite TEARS NATURALE tiksliai taip, kaip nurodė Jūsų gydytojas. Jei nėra aišku, kaip vartoti vaistą, klauskite savo gydytojo arba vaistininko.

Įprastinė dozė – vienas du lašai į akį arba abi akis tiek kartų, kiek reikia, kad nejustumėte akių sausumo, dirginimo, arba kaip paskyrė gydytojas.

TEARS NATURALE vartokite tik ant akių.

Vartojimo būdas

Paimkite TEARS NATURALE talpyklę ir veidrodėlį.

Nusiplaukite rankas.

Atsukite talpyklės dangtelį.

Laikykite apverstą talpyklę vienos rankos nykščiu ir didžiuoju pirštu (1 pav.).

Atloškite galvą. Švariu pirštu atsargiai patraukite žemyn apatinį voką, kad tarp voko ir akies obuolio susidarytų kišenėlė; į ją lašinsite vaisto (2 pav.).

Laikykite lašintuvo galą prie pat akies. Naudokitės veidrodžiu, jei tai padeda.

Nelieskite lašintuvo galiuku akies, voko ar kito paviršiaus, nes lašai gali užsiteršti.

Lengvai paspaudus smiliumi apverstos talpyklės dugną išlašės vienas TEARS NATURALE lašas (3 pav.).

Įsilašinę TEARS NATURALE atleiskite apatinį voką ir keletą kartų pamirksėkite, kad tirpalas pasklistų po visą akies paviršių.

Jei reikia, tokiu pačiu būdu įsilašinkite vaisto į kitą akį.

Tuoj pat uždėkite ir sandariai užsukite talpyklės dangtelį.

Vienu metu lašinkitės tik iš vienos talpyklės.

Jei nepavyko įsilašinti, bandykite dar kartą.

Pavartojus per didelę TEARS NATURALE dozę, nesijaudinkite, nes nieko blogo neatsitiks. Jei reikia, vaistą galima nuplauti drungnu vandeniu.

Jei turite kitų klausimų dėl šio vaisto vartojimo, klauskite savo gydytojo arba vaistininko.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *