Terbisil

0
+0 -0

Gamintojas: Gedeon Richter Plc.
Veiklioji medžiaga: Terbinafinas
Stiprumas: 250mg
Grupė: Dermatologiniai susirgimai, Receptiniai

TERBISIL 250 mg tabletės yra vaistas nuo odos, galvos odos ir nagų grybelinių ligų. Rekomenduojama atlikti laboratorinį tyrimą ir nustatyti ligos sukėlėją

Terbisil. Vartojimas

TERBISIL 250 mg tabletes reikia vartoti taip, kaip paskyrė gydytojas.

Suaugusiesiems paprastai skiriama po vieną tabletę per dieną, nesukramtytą tabletę užsigeriant trupučiu vandens, nepriklausomai nuo valgio.

Gydymo trukmę nustato gydytojas. Gydytis reikia tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas, nes per anksti baigus vartoti vaisto, liga gali atsinaujinti. Gydant nagų grybelį, vaisto vartoti reikia tol, kol ataugs visiškai sveikas nagas.

Paklauskite gydytojo, ką turėtumėte daryti, kad nesusirgtumėte pakartotinai (pvz., dezinfekuoti avalynę, nešioti tik tinkamus apatinius ir kojines).

Pavartojus per didelę TERBISIL dozę

Jei atsitiktinai pavartojote per didelę vaisto dozę, kreipkitės į savo gydytoją ar artimiausią gydymo įstaigą. Dažniausi perdozavimo reiškiniai yra galvos skausmas, pykinimas, skrandžio skausmas ir svaigulys.

Pamiršus pavartoti TERBISIL

Geriausia gerti tabletes kasdien tuo pačiu laiku. Jei pamiršote išgerti ir iki sekančios dozės pavartojimo liko daugiau nei 4 valandos, galite išgerti pamirštą tabletę. Likus mažiau nei 4 valandoms, sekančią tabletę išgerkite įprastu laiku.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *