Terbital [Terbinafine-Baltijos Bitė]

0
+0 -0

Gamintojas: TALLINNA FARMAATSIATEHASE AS
Veiklioji medžiaga: Terbinafinas
Stiprumas: 10mg/g

Terbital 10 mg/g kremas yra vietiškai vartojamas priešgrybelinis preparatas. Terbital 10 mg/g kremas vartojamas grybelinei pėdų odos infekcijai (vadinamajai atleto pėdai), kurią sukėlė terbinafinui jautrūs grybeliai, gydyti.

Terbital [Terbinafine-Baltijos Bitė]. Vartojimas

Terbital 10 mg/g kremo visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Prieš pradėdami vartoti Terbital 10 mg/g kremo pirmą kartą, apverskite tūbelės dangtelį ir spausdami pradurkite tūbelės viršūnėje esančią folijos membraną. Prieš tepdami Terbital 10 mg/g kremo, pažeistą odą ir aplink ją esančią sritį atidžiai nuvalykite ir nudžiovinkite. Piršto galiukais patepkite kremu odą ir švelniai įtrinkite. Tepti reikia pažeistą odos sritį, o taip pat ir aplink ją esančią odą. Po to kruopščiai nusiplaukite rankas, kad vaisto nepatektų į nereikalingas sritis, neužkrėstumėte kitų žmonių ir kad grybelių nepatektų ant kitų kūno dalių.

Terbital 10 mg/g kremas vartojamas vieną kartą per parą. Gydyti reikia 1-2 savaites.

Kremo tepkite visą rekomenduojamą gydymo laikotarpį, net jeigu ligos simptomai po kelių dienų palengvėjo. Tokiu būdu išvengsite ligos atsinaujinimo ir gydymas bus sėkmingas.

Tepant Terbital 10 mg/g kremu, ligos simptomai palengvėja po kelių dienų. Pažeista odos sritis visiškai išgyja per ilgesnį laiką, priklausomai nuo ligos sunkumo gijimas gali trukti iki 2 savaičių.

Terbital 10 mg/g kremo poveikis ir odos gijimo procesas kurį laiką tęsis ir baigus preparato vartojimą.

Jei po 2 gydymo savaičių ligos simptomai nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.

Gijimo gerinimas

Kad gijimas būtų geresnis, pažeistą odos sritį laikykite sausą ir reguliariai nuplaukite. Odą nusausinkite, tačiau trinti negalima. Stenkitės nekasyti pažeistos vietos, nors ji gali niežėti, kadangi tokiu atveju didėja odos pažeidimas ir lėtėja gijimas bei gali išplisti infekcija. Naudokitės atskirais rankšluosčiais, kad neužkrėstumėte kitų žmonių. Dažnai keiskite drabužius, kad infekcija neužsikrėstumėte iš naujo. Patepę kremo, kruopščiai nusiplaukite rankas. Jeigu kremo atsitiktinai pateko į akis, jį išvalykite ir akis gerai išplaukite švariu vandeniu.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti atsitiktinai nurijus Terbital 10 mg/g kremo

Nurytas Terbital 10 mg/g kremas dažniausiai pavojaus nesukelia. Tačiau vis tik rekomenduojama kreiptis į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Terbital

Pamiršę pavartoti Terbital 10 mg/g kremo, prisiminę jo tepkite kaip galima greičiau, o toliau vartokite įprastine tvarka. Jei jau beveik laikas vartoti kitą dozę, kremo tepkite įprastai ir toliau vaisto vartokite įprastine gydymo tvarka. Negalima vartoti dvigubo kremo kiekio norint kompensuoti praleistą dozę. Kremo negalima tepti dažniau kaip du kartus per parą. Svarbu laikytis gydymo režimo, kadangi pamiršus tepti kremo, didėja ligos atsinaujinimo tikimybė.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *