Tetraspan (2)

0
+0 -0

Gamintojas: B.Braun Melsungen AG
Veiklioji medžiaga: Poli(0-2-hidroksietil) krakmolas (HEK), Natrio chloridas, Kalio chloridas, Kalcio chloridas dihidratas, Magnio chloridas heksahidratas, Natrio acetatas trihidratas, Obuolių rūgštis
Grupė: Receptiniai, Kraujo ir kraujodaros sutrikimai

Tetraspan 100 mg/ml – infuzinis tirpalas, vartojamas infuzuojant kaniule į veną.

Tetraspan 100 mg/ml – kraujo plazmos tūrio pakaitalas, vartojamas atstatyti kraujo tūrį tais atvejais, kai Jūs netekote kraujo arba jo neteksite, pavyzdžiui, dėl kūno sužalojimo.

Tai užkerta kelią ištikti šokui (tai gyvybiškai pavojinga būklė dėl nepakankamos kraujotakos) arba preparatas vartojamas gydymui, jeigu Jus ištiko šokas.

Tetraspan (2). Vartojimas

Tetraspan 100 mg/ml visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Tetraspan 100 mg/ml vartojamas infuzuojant į veną. Jūsų gydytojas nuspręs koks kiekis tirpalo Jums reikalingas ir kaip ilgai Jūs turite jį vartoti, kad normalizuoti ir (arba) palaikyti reikiamą kraujo tūrį.

Pavartojus per didelę Tetraspan 100 mg/ml dozę

Perdozavus Tetraspan 100 mg/ml, Jums gali atsirasti skysčių perteklius. Tokiu atveju infuziją reikia nedelsiant nutraukti ir, jeigu tai būtina, Jums bus paskirtas gydymas skysčių išsiskyrimą iš organizmo skatinančiais vaistais (diuretikais), kurie pašalins skysčių perteklių iš organizmo.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *